Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek? (...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek? ( Picit hosszabb lesz)

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves lány vagyok. Én mindig az a fajta voltam, aki hitt abban, hogy az első csók az különleges lesz. Hogy akit szeretsz azzal összesodor majd az élet, és vele éled le az életed. Igen, szóval kb. 3 éve tetszik , vagy tetszett, vagy szerettem egy fiút. És mindig azt akartam, hogy nekem mindenben ő legyen majd az első. Ezt így gondoltam , csakhogy 15 évesek vagyunk, és elkezdtünk buliba járni. ( a szórakozóhelyen van sok korombeli, nem vagyok oda túl kicsi, mielőtt valaki azzal jönne, hogy nem vagyok odavaló) És abban a buliban láttam egy másik lánnyal smárolni. Hát szarul esett nem mondom. És kicsit kezdem úgy érezni, hogy már nekem is mindegy ezek után. Szóval a fiúról lemondtam, és néha már az sem érdekelne, ha egy idegen fiú csókolna meg, már úgy is mindegy ki lesz az első. Hiszen akit akartam, az már úgy sem lesz. Az érdekelne engem, hogy ti ennek nagy feneket kerítettek régen, hogy kivel legye az első? Vagy az sem érdekel, ha még a nevét sem tudod, a lényeg hogy bulizol, jól érzed magad, és nem számít , hogy most kivel van az első meg ilyenek.

2016. jún. 25. 14:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszi.:D
2016. jún. 25. 18:56
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem várj.Lehet hogy összehoz még titeket a sors,nem tudhatod,viszont tehetsz is érte. Ha sokat vagytok együtt és önmagadat adod beléd is szerethet akár.Lehet vele,lehet mással lesz az első csókod,de mindenképp olyannal legyen akit szeretsz különben nem fogod élvezni. Nem lesz meg az a feeling,tudod :D.

14/l

2016. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!