Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek? (...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek? ( Picit hosszabb lesz)

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves lány vagyok. Én mindig az a fajta voltam, aki hitt abban, hogy az első csók az különleges lesz. Hogy akit szeretsz azzal összesodor majd az élet, és vele éled le az életed. Igen, szóval kb. 3 éve tetszik , vagy tetszett, vagy szerettem egy fiút. És mindig azt akartam, hogy nekem mindenben ő legyen majd az első. Ezt így gondoltam , csakhogy 15 évesek vagyunk, és elkezdtünk buliba járni. ( a szórakozóhelyen van sok korombeli, nem vagyok oda túl kicsi, mielőtt valaki azzal jönne, hogy nem vagyok odavaló) És abban a buliban láttam egy másik lánnyal smárolni. Hát szarul esett nem mondom. És kicsit kezdem úgy érezni, hogy már nekem is mindegy ezek után. Szóval a fiúról lemondtam, és néha már az sem érdekelne, ha egy idegen fiú csókolna meg, már úgy is mindegy ki lesz az első. Hiszen akit akartam, az már úgy sem lesz. Az érdekelne engem, hogy ti ennek nagy feneket kerítettek régen, hogy kivel legye az első? Vagy az sem érdekel, ha még a nevét sem tudod, a lényeg hogy bulizol, jól érzed magad, és nem számít , hogy most kivel van az első meg ilyenek.

2016. jún. 25. 14:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Észrevehetett :D Mondom, volt hogy barátnőim azt hitték több van köztünk, annyit lógtunk együtt. De az ő részéről biztos csak barátság volt. Amúgy nem hiszem, hogy az miatt nem maradnék meg rendes lánynak , mert csókolózok valakivel. Csak egyszerűen arra jöttem rá, hogy úgy sem lesz már olyan akinek én lennék az első, és szerelemből lenne a dolog. Vagy is már nem tudok többet ilyet elképzelni.
2016. jún. 25. 15:22
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ház nézd :3.. Én álom világban élek, mert sorozat és filmrajongó vagyok :O.. Én is hiszek abban amiben te és nem nagyon érdekel más véleménye, szóval szerintem ne gyere össze akárkivel.. Kit érdekel, hogy mások olyan?? te ne légy olyan! Légy önmagad! Nem szabad feladni a reményt :3.. kitartást :3

17F

2016. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát ez aranyos. :D
2016. jún. 25. 15:48
 14/22 October15 ***** válasza:

Még egy kicsivel több kitartás és kitartunk mint Szálasi. :D


De nem tök m1, hogy az esetleges pasidnak te hányadik csókját adod? Attól neked még az lesz az első. Amúgy fölösleges idealizálni.. pont ugyanúgy át fogsz tőle ázni mint aki random sráccal csinálja részegen, csak lesz érzelmi töltete is. :D

2016. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Amúgy sokat beszéltél a sráccal vagy hogy szerettél bele? Ennyire vonzó?? :O
2016. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Osztálytársam volt. És többet éreztem , mint barátság. :o De ez viszonzatlan volt. Bár néha tényleg barátként viselkedtünk, és lehet tényleg csak azok vagyunk, csak ezek mellett jól néz ki, és érted :D
2016. jún. 25. 16:05
 17/22 anonim ***** válasza:
Értem én :3.. AKkor csak tedd túl magad rajta és keress mást, ez lesz a legkönnyebb nem??
2016. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hát a kérdésem is arra vonatkozik. Hogy hagyjam ezt a rózsaszín felhő dolgot, hogy minket összehoz még a sors, és lépjek túl, és ha igen, akkor továbbra is álomképben élve, hogy az első csók az igazival lesz , vagy már nem lesz másik igazi, mert őt éreztem annak. blabla.
2016. jún. 25. 16:51
 19/22 October15 ***** válasza:

Az, hogy barátok vagytok és jól néz ki nem jelenti azt, hogy ő az igazi.. XD Azon lépj túl, hogy a "tetszik" és a "szerelem" kifejezések közt nem tudsz különbséget tenni.

Az, hogy ha nem megy akkor ne ragaszkodj hozzá nem jelenti azt, hogy szerelem nélkül csak úgy unaloműzés gyanánt kellene smárolni egy buliban vagy akár többet..

2016. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jártam hasonló cipőben, én is 15 éves voltam. Ugyan ez volt nekem is a mentalitásom, aztán kiderült, hogy mégse ő az igazi. Főleg úgy, hogy neki volt már pár barátja, míg nekem nem volt barátnőm. Azóta már barátok sem vagyunk, sikerült túltennem magam rajta. Én még mindig várom, hogy feltűnjön az igazi. Tedd ezt te is. Tudom, nehéz, de azért próbálkozz.:D 17/F
2016. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!