Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a srác? Csak szívatni akar ezzel?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 hónapja letöröltem őt a facebookról, mert sokszor bunkó meg eltűnik, és nincs szükségem ilyen emberekre, aztán ma reggel, mikor mentem be az egyetemre, és mentem át a parkon, hát nem az a srác ült ott a padon? Mondom ez nem lehet igaz, ahogy már elfelejteném, mindig belebotlok valahol. Már távolról mosolygott, meg mondja, hogy ugye nem sietek, üljek már le mellé, beszélgessünk, még keksszel is megkínált, meg kérdezte, hogy tök jó a hajam, ki van-e vasalva, meg hogy vagyok, mizujs... :D


Komolyan nem értem. Nem tetszem neki, nem akar tőlem semmit, barátkozni sem, akkor meg miért csinálja ezt örökké? Egy sima ismerőssel nem muszáj ilyen kedvesnek lennie.


2016. ápr. 20. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzd meg, ereszd meg! Jó taktika, sok lánynak bejön, ha bizonytalanságot észlelnek.
2016. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod megérteni?


Elárulom. A srácnak bejössz. Valami rövid dologra, valószínűleg. És tudja, hogy érje el. Most épp besétálsz a csapdájába.


Most is épp rajta agyalsz, de miért is?


27F

2016. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell megállni vele beszélgetni!

Kekszet meg pláne nem elfogadni!!!

2016. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyennel én is találkoztam, nem jöttünk össze soha, de állandóan kereste a társaságom. Elérhetőséget persze nem kért és komolyabb találkát se szervezett előre. Én azért sokáig csam reménykedtem benne, mert még olyanokról is szó volt, hogy milyen ideális feleség lennék neki és hasonlók. De! Akkor lépnie is kellene valamit. Szóval szerintem ne is próbálj meg logikát keresni benne, egyszerűen vannak ilyen beállítottságúak, akik csak szórakoznak a lányokkal. Ne foglalkozz vele, max egy sima ismerősként nézz rá, több energiát ne is pazarolj az ügyre. Felesleges sajnos.
2016. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!