Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hétvégén megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén megismertem egy nagyon cuki jó fej srácot. Miért nem tudok vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Szóval egy közös táborban leszünk a nyáron amit ő szervez és a hétvégén volt egy elő táborozás. Egy autóban utaztunk 5 és fél órán keresztül de csak kb ha 10 percet beszélgettünk. Mondjuk ő elől ült a másik szervezővel együtt és ők beszélgettek amiből én hátul nem hallottam semmit. Amikor pedig haza fele mentünk akkor megint csak egy kicsit beszéltem vele. Annyira bénán érzem magam. Bucsuzaskor megoleltuk egymást. De nyáron szeretnék közelebb kerülni hozzá. Miért nem tudok azzal beszélni aki tetszik? Van aki hasonló problémával küzd? Hogy sikerült ezt legyőzni?
2016. máj. 23. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem ELSŐ ALKALOM volt hogy beszéltetek, miért kell egyből hisztériázni és aggódni? Ha megtalálod a módját akkor sokat beszélgethettek még. Jelöld be fb-n, írj rá, keresd, stb.
2016. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy ez itt a felnőtt párkapcsolatok topik, gyermek gondokat máshová tessék írni!
2016. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, ha egymás mellett ültetek volna, akkor se biztos, h tudtok beszélgetni. Megnyugodtál, ugye?


Van, akivel nem lehet megtalálni a közös témát, élőben kevésbé futok ilyenekbe bele, neten viszont nagyon nem vagyok szerencsés.

2016. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!