Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy látni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy látni szeretném, de ha ez csak strandon lehetséges, akkor inkább "lemondok" róla?

Figyelt kérdés

szóval van egy srác, aki nagyon tetszik, de nem lettünk annyira jóban suliban az év folyamán, hogy nyáron megkérdezzem, hogy eljönne-e velem valahova


de nagyon hiányzik, még igy is, hogy nem ismerem igazán és nagyon-nagyon szeretném legalább látni :/


mondta egy ismerősöm, hogy ő találkozott vele a strandon (ahova egyébként már hívott más, hogy menjek vele)

de ha csak a strandon láthatom, akkor inkább lemondok róla, mert nem akarom csodásítani magam előtte bikiniben :D :/


vékony vagyok ugyan, de nem vagyok megelégedve az alakommal és ezért a strandot sem nagyon szeretem

valahogy frusztráltnak érzem magam, ha bikiniben kell lennem, ha meg még az is ott van, aki tetszik, akkor meg főleg


alapból mindig parázom, hogy vajon mit gondolhat rólam, bikiniben meg aztán pláne :/


(elkezdtem már edzeni, de ahhoz is idő kell, hogy látszódjon :D )



Szerintetek ez miért lehet?

Mennyire normális?

Valamit tudok tenni ellene? ( vagy hogy legalább kevésbé érezzem magam feszültnek)

Veletek volt már hasonló?


köszi, ha végigolvastad :)


kort és nemet is légyszi :)


16/L



2016. júl. 1. 00:25
 1/4 HTMB ***** válasza:
Hali! Nos szerintem ha nem kereste a társaságot akkor nem hiszem hogy akarna valamit, bár mondjuk és se igazán kerestem azzal a lánnyal aki tetszik nekem, viszont mi jóban vagyunk. Feladni gyávaság, ezt jegyezd meg, bár szerintem nem a lányoknak kéne kezdeményezni, esetleg próbáld meg jelezni hogy érzel valamit. Az alakoddal kapcsolatban ne legyél ennyire "ahh szarul nézek ki úgy is", ha nem tud elfogadni, nem érdemel meg. Ha szeretsz valakit (legalábbis tetszik), akkor szerintem teljesen normális hogy hiányzik. Próbáld meg tényleg jelezni hogy érzel valamit iránta, vagy próbálj meg ne gondolni rá. Remélem tudtam segíteni. 14/F
2016. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
ha nem vagy kövér és nem olyan lapos a melled mint egy pasinak akkor nem állhat rosszul a bikini nyugi :D
2016. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb az hogy elfogadd magadat. Anélkül nem fog menni. Sz*rd le hogy mások mit gondolnak a testedről (bár tudom hogy ez nőként nehezebb :D)

Szerintem ha szeretnél vele találkozni menj le a strandra... beszélgess vele. Hidd el, a srácok szeretik a bikinis lányokat szóval lekoptatni nem fog ;)


Amúgy csak hogy válaszoljak konkrétan a kérdésekre:

Ez azért van mert törődsz azzal hogy mások mit gondolnak a külsődről

Teljesen normális

A legjobb ha elfogadod magad. Vagy csak mondogatod magadban hogy "nem érdekel mit gondol..." :D

Én pont ilyen vagyok, régen én se szerettem fürdőgatyában ismerősök előtt lenni de azóta nem érdekel ki mit gondol :D

15/F

2016. júl. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"ha nem vagy kövér és nem olyan lapos a melled mint egy pasinak akkor nem állhat rosszul a bikini nyugi :D"


egyik se igaz rám szerencsére :D



köszi az eddig válaszokat, ment a zöld kéz :)

2016. júl. 4. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!