Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok egy ilyenre hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy ilyenre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi időbe szoktam látni egy lányt az utcán, aki külsőre nagyon megtetszett (nem a r.bancos stílus). Arra gondoltam, hogy legközelebb mikor meglátom odamegyek és elmondom neki, hogy nagyon szimpatikusnak tűnik és szeretném jobban megismerni (nyílván jobban megfogalmazva). Ti lányok mit szólnátok, ha egy fiú így menne oda hozzátok? Nem túl tolakodó? Ha az, valami más tipp? Előre köszi! 16f (a lány 16-17 körül van)

2016. júl. 2. 23:30
 1/7 anonim válasza:
100%

Igazából a lány természetétől függ, de én mondjuk nagyon örülnék neki, és ha szimpi vagy akkor még talán el is fogadnám az ismerkedési ajánlatot. Más kérdés, hogy a másik opció az, hogy előtör a lányból az egyszerű "ne állj szóba idegenekkel" szabály és megpróbál minél gyorsabban lelépni.

Nem tudom, hogy nézel ki, ha úgy döntesz leszólítod, akkor próbálj nem ilyesztőnek vagy gyanúsnak tűnni, legyél mosolygós, kezdeményezz beszélgetést, ne csak úgy lerohand azzal, hogy tetszik neked mert az szerintem para. Sok sikert, remélem segítettem!

16/l

2016. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orulni orulnek, de hat ez nagyban fugg attol ki szolit le. Aki nem tunik szimpinek azt lekoptatnam.
2016. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En nagyon orulnek neki.:)
2016. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyan :D beszélni szabad idegenekkel :D csak ne menj el velük :D
2016. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen értékelném, ha egy fiú élőben meg merné ezt csinálni és nem facebook-on próbálkozna :) Szóval már +ponttal indítanál ;)

Csak arra figyelj, hogy ne zavard meg valami fontos dolog közben.

17/L

2016. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki, de arra tényleg ügyelj ,hogy ne legyél ijesztő. Esetleg ha valami ürügy kell ,hogy megszólítsd vagy ,hogy ne ennyire rohand le kérdezd meg tőle ,hogy megtudja-e mondani hány óra van.
2016. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, eléggé önbizalom-bomba lenne, éppen ezért nem is mondanék nemet, ha csak egy randiról, vagy ilyesmiről lenne szó.
2016. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!