Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha veletek csinálnák ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha veletek csinálnák ezt foglalkoznátok vele vagy hogy reagálnátok az ilyenre?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatba élünk kb másfél éve. Ami nagyon zavar engem hogy a barátom folyton eljut ide-oda viszik erre viszik arra. ( a szülei) nos mivel én már dolgozok nem tudnék elmenni pont DE eszébe se jut megkérdezni hogy nem-e jössz el vagy mennyünk mi ketten valahova ilyesmi. És ha elmennek párnapra alig beszélünk pár szót facebookon.. Mert folyton igérgeti hogy felhiv de mindig mikor rá kérdezek hogy mért nem hivtál jaj bocsi elfelejtettem szövegjön... De ha itthon van akkor tök jol meg vagyunk és nem értrm mért ilyen. Titeket is zavarna vagy én vagyok paranoiás? 20L
2015. nov. 12. 06:22
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Mit nem értessz?

Beszélj vele erről.

Mennyire utálom az ilyen tehetetlen szánalmas nőket. Egy iulyen fogyatékos rabolt el 6 éveta éltemből és tetttönke.

Hányingerem van magadfajtától... Te... te 20 éves mi??? Agyilag min 3 évespisis sánalomhegyek vagytok.

2015. nov. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ő vele nem lehet beszélni mindig annyit mond ő nem lelkizik ... kérdezz mielött itélkezel. Fogadjunk te ilyen asszony verő stilusu vagy.. Gratula
2015. nov. 12. 06:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A felmerülő problémák megbeszélése ALAP egy működőképes kapcsolatban. Ha ő erre képtelen, akkor neki nem való kapcsolat.
2015. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"ő vele nem lehet beszélni mindig annyit mond ő nem lelkizik ... kérdezz mielött itélkezel."

1: Ha te ezt elfogadod a "párodtol" akkor mit csodálkozol?

2: A válaszolo, akit megfeddtél, hogy nem kérdezett, miért kérdezett volna? Te leirtad a problémádat, (olyan részletezéssel amit jonak láttál!!!!) ö leirta, hogy ezt hogy' látja?

2015. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az alapkérdéshez: furcsa, hogy egy felnőtt férfi inkább megy a szüleivel erre-arra, mint a barátnőjével.

Hogy ha nem lehet vele semmit megbeszélni, mert ő "nem lelkizik", akkor előre láthatóan elég sok probléma lesz a kapcsolatotokban, amit nem fogtok tudni megoldani.

Az egyes válaszoló nem azt írta le, hogy ő hogy látja a kérdező problémáját, hanem elverte rajta a port azért, mert a barátnője 6 év után elhagyta.

2015. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem hagynám magam lerázni annyival, hogy "nem lelkizek". Hát, lelkizzen. A problémákat meg kell beszélni, ha valami zavar, azt szóvá kell tenni.


Az szerintem is furcsa, hogy egy huszonéves fiatal inkább a szüleivel utazgat, mint az állítólagos szerelmével, és akkor meg is feledkezik rólad, mint annak a rendje.

2015. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a szüleiben sem merült fel, hogy magukkal vihetnének pár programra? Ez számomra nagyon furcsa, mert mégiscsak nagykorúak vagytok és másfél éve jártok. Én a saját párkapcsolatomból indulok ki, lassan négy éve vagyunk együtt, 20 évesen, de már 16 évesen, fél év járás után is hívtak mindenhova magukkal, ahogyan én is hívtam őt bizonyos programokra.
2015. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy nem szeret annyira téged mint te őt :\. Ha szeret, akkor sokat gondol rád amikor nem vagytok együtt és ebből következik hogy nem felejti el hogy felhív. És ez is fura, hogy nem hív el magával, valószínűleg kihűlt a kapcsolatotok. :\
2015. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lelkizik ? Egyem a pici szívét. Annyit mondanék neki : jó, innentöl nem is kell, találok én olyat akinek a problémákat megbeszélni nem jelent gondot. Két lehetöség van :

1. Nem szeret

2. Valójában egy éretlen gyerek aki csak önmagát szereti.

Esetleg mindkettö. Ha ez így neked megfelel...

2015. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!