Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele egy fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy fiú-lány barátságba?

Figyelt kérdés
Tehát mi az a határ ami már nem barát zóna? (14/F,L)
2016. júl. 3. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttök. Ha valamelyikőtök szerelmes lesz a másikba. De addig beletartozik minden a barátságba, nem tudom mire gondolsz. Titkok megosztása, közös programok, beszélgetés stb.
2016. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
emberfuggo...van akik kezen fogva jarnak vannak akik smarolnak de allitja hogy csak baratok vannak akik lefekszenek de csak baratok attol fugg neked és neki mi fer bele nalam mar egy szimpla ölelés is többet jelenthet
2016. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1-esnek szol: bersze bizunk egymasban, de nem csak ilyen szinten. Szemezunk, mosolygunk egymassal, olelgetjuk egymast, stb stb. Es az ilyesfele dolgoknak a hatarai erdekelnenek :) de amugy koszi nektek

Meg johetnek!

2016. júl. 3. 10:13
 4/20 anonim ***** válasza:
Az oleles meg siman belefer. Van olyan fiu baratom,akivel neha meg kezen fogva is jarkalunk(bar ezt masok lerazasanak erdekeben tesszuk:D). Ne kepzelj bele minden apro dologba tobbet,mint baratsag.
2016. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 thuesday válasza:

Amíg mindketten vezetitek a dolgokat, ha pld meg akarod csókolni és õ engedi, akkor nektek az még belefér (persze ami utána van is rajtatok múlik)

Ez mindenkinél kialakul, pld nekem is van egy haverom akivel egymáson fekszünk meg verekszünk de semmi más nincs mert nem is akarnánk többet, nálunk ez a max, remélem érted:3

2016. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Vonzodas mind2onk kozott megvan. Szajrapuszi meg volt. Mennyire van barat zonaba ez igy?
2016. júl. 3. 11:54
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Semmi testi kontaktus, és találkozás max. havonta egyszer, mert a fiúknál NINCS barátzóna. Genetikailag úgy vagyunk kódolva, hogy ha tetszik egy lány, akkor szerelmesek leszünk bele / megkívánjuk. Ha pedig nem tetszik, akkor nem is barátkozunk.


De úgy teszünk, mintha csak barátok lennénk, mert reménykedünk, hogy egyszer kiléphetünk belőle, és több lesz. Persze nem lesz több, mert ha a lány betesz minket barátzónájába, onnan nincs továbblépési lehetőség.

2016. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Még nem láttam a komsmentedet kérdező, amikor írtam.


Ha 14 évesek vagytok, és kölcsönösen vonzódtok egymáshoz, akkor ez a tini szerelem, és nem feltétlenül kell a szájrapuszin tovább menni. De ne barátságnak, habem szerelemnek hívjátok, és éljétek meg.

2016. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom eddig lanyok fiuk vegyesen irtak e, de 7es leirrnad hogy te hogy probalsz kozeledni?

neha mar komolyan olyan mintha jarnank... Es mar nem tudok ki igazodni:/

2016. júl. 3. 12:01
 10/20 A kérdező kommentje:
En sem lattam a 2.ot amikor irtad. Multkor mar majdnem lesmarolt.
2016. júl. 3. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!