Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi fér bele egy...

Szerintetek mi fér bele egy normális fiu-lany barátságba? (15-16 eves korban)

Figyelt kérdés

Ami nem, az a szex a csók es a puszi legalábbis szerintem :D


A többi igen, ölelés, akar egy barati (!!!) séta is



Szerintetek?



2015. szept. 4. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze simán. Ez amit leírtál oké:)
2015. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jah, es azt kihagytam, hogy kb 2 hónapja mondanám, hogy baratok vagyunk, előtte csak kertipartikon találkoztunk (szülők közös baratja szokta szervezni ) :D


Szerintetek mennyi idő után lehetne 'felhozni' az olelest? ( mármint nem úgy, hogy beszélünk róla, hogy akkor mar megolelhetnenk egymást, hanem hogy mondjuk talalkozasnal a puszi helyett megoleljuk egymást :D )

2015. szept. 4. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Baráti ölelés belefér. De pl. ölelkezés, összebújva lenni, kézen fogva sétálni nem.

Nem kell felhozni az ölelést. Ha nem jön magától, akkor nem kell erőltetni. Na meg nem is mindig ölelkezős típus.

2015. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Meg egy kis digi-dugi
2015. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jóban vagytok (barátilag), akkor jönni fog magától. Nekem is vannak fiú barátaim (őszintén szólva jobban szeretem őket, mint néhány lányt), és van, amelyikkel még ölelkezni sem szoktam, de van, amelyiknél még a puszi is belefér. Attól függ, mióta ismerem és mennyire jó barátom.
2015. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!