Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom túl tenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túl tenni magam rajta. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Egy éve és egy hónapja egy csereprogramnak köszönhetően megismerkedtem egy olasz sráccal, mindketten 19 évesek vagyunk. Én egyből beleestem, azelött is hajlamos voltam "szerelembe" esni első látásra, de azok pár nap, hét esetleg hónap után elmúltak. most ez nem így történt, azóta is halálosan szerelmesnek érzem magam, a probléma csak az,hogy a srácot azóta se láttam, összesen akkor két hetet töltöttünk együtt. Egy két csók is elcsattant köztünk, rengeteget bókolt, foglalkozott velem, igazán pozitív emlékeim maradtak róla..ugyanakkor tisztában vagyok vele higy ő az a tipikus macsó típus, ezt hangoztatta is sajnos...nem tudom, hogy csak egy kalandra vágyott-e, tőlem akkor ezt nem kapta meg. A kérdésem végülis az lenne, hogy szerintetek mi fogott meg ennyire benne,hogy azóta sem tudom elfelejteni, pedig nem is nagyon tartjuk a kapcsolatot...a törődése esetleg? Nem értem...sajnos azóta úgymond pasizni sincs kedvem, mindenkit elhajtok, pedig igênyem lenne egy kapcsolatra, de mindenkiben Őt keresem. SEGÍTSETEK:((( bocs hogy ilyen hosszú lett....

2013. jún. 26. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányokat sokszor pont az vonzza, hogy ilyen tipikus macsók.
2013. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen rágódtam, de engem ez pontosan taszít...benne meg főleg, mert először ezt az oldalát nem mutatta..
2013. jún. 26. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg az is kínoz hogy a beteljesületlen szerelem a legerősebb. + biztos nagyon jól is nézett ki a srác, és az, hogy olasz, pláne különleges, a macsóságot pedig valaki elítéli és immunis, és mégis, ha belekerül a hálójába, ott vége van. tisztázd le magadban a dolgokat, hogy úgysem találkoznátok, egy Magyarország-Olaszország távkapcsolat durva lenne, és különben is, egy macsótól talán nem is számíthatnál jóra. Lehet, hogy boldoggá tenne ha összejönnétek, de aztán totál ki is tudna használni, és utána rosszabb lenne, hogy néhány nap mennyországért bevállalsz akár több hónap poklot..

Amúgy is, itt rengeteg jóképű, aranyos, és szexi srác van, szóval ne aggódj, csak engedd meg magadnak végre, hogy megláthasd őket:)

18L

2013. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőm most költözött ki Skóciába a pasijához, akit szintén egy cserediákprogram keretein belül ismert meg:)
2013. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!