Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz lenne, ha megkérdezném?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne, ha megkérdezném?

Figyelt kérdés
15 éves leszek, nemrég külföldre költöztünk. Otthon van egy fiú, akivel barátok voltunk. Szerelmes lettem belé, el is mondtam neki. Kicsit késõbb õ is bevallotta, hogy szeret. Az lenne a kérdésem, hogy gáz lenne-e, ha ÉN megkérdezném, hogy összejöjjünk-e/ megpróbálhatnánk-e egy távkapcsolatot? Elfejteni semmikép nem akarom, de félek, hogy õ el fog. :(

2016. febr. 2. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mindketten szeretitek a másikat, akkor persze.

Mellesleg, ha szeretitek egymást, hogyhogy nem jöttetek még össze, mármint távkapcsolatban?

2016. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te is szereted ő is szeret, nyugodtan kérdezd meg! :)
2016. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, javítás: mármint persze, kérdezd meg nyugodtan.
2016. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :)) azért nem jöttünk még össze, mert õ csak egy pár napja vallotta be, hogy õ is szeret (pedig én már egy hónapja megmondtam ,csak félt vagy nem volt benne biztos, hogy ez igaz-e vagy nem tudom) Mindenesetre sikerült "kiszednem" belõle, hogy õ is igy érez :) csak félek, hogy õ ezt nem igy gondolná, hülyeségnek tartaná. Meg tudom, nagyon gáz, de most csak facebookon tartjuk a kapcsolatot :/
2016. febr. 2. 14:00
 5/5 anonim válasza:
Ne ird már ki mindennap , ugyan azt a kérdést..
2016. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!