Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Meg akarok halni

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Meg akarok halni

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nemtudok kihez fordulni ezert ide irok segitsegert. Minden rossz korulottem a szuleim elvalnak anyat kiakarja otthonroll tenni apam nincs hova mennunk raadasul meg 9napja kesik a menszeszem es rettentoem felek h terhes vagyok mindig hasznaltunk gumit es sosem lattuk volna h kiszakad megis mar 9napja nem jott meg anyanak elmondtam nagyon kiakadt o is hogy mit csinaljon velem ha ez kiderul az egesz csalad ellenunk lesz vagyis ellenem meg anya miatt abortuszra nincs penz, a volt baratom nem all mellettem. Holnap vesz anyukam tesztet es ha pozitiv lesz szerintem megolom magam..nemtudok mit tenni mindenkinek jobb lesz igy talan. Igy szegyenbe hoznam az egesz csaladom...

Es 15 eves vagyok nem kerem az.olyan valaszokat h ku*va vagyok nem tehetek errol vedekeztunk es csak parszor csinaltuk nem hiszem el hogy terhes vagyok

Tanacsokat szeretnek hogy mihez kezdhetnek most igy.


2016. júl. 4. 22:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
A stressz miatt is késhet a menzeszed. Sajnálom, hogy ilyen nehézségeken mentek most keresztül, de tarts ki!
2016. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Ne akarj meghalni? :,D Neked legalább élnek a szüleid, örülj annak.......... :˙( 18N
2016. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Először nyugodj meg,nem könnyű,de muszáj lesz,történnek ilyen esetek sajnos többször véletlenül,ha anyukád melletted áll az már jó,az egyik legjobb :)Arra pedig ne is gondolj h emiatt megölöd magad,de arra viszont gondolj h ha anyukád lett volna régen ilyen helyzetben,te hagytad volna h ne szüless meg(ez kicsit őrültség) de lásd be nem hagytad volna :)Pláne h még nem is tudod pozitív-e nyugodj meg,várj és beszélj vlkivel akiben megbízol,és ne csinálj semmit elhamarkodottan az a legrosszabb.Kitartás:)
2016. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem vagy terhes. Sok ok van amitől késhet. Ez az önsajnáltató dumát meg felejtsd el. Tapasztalatlan vagy még. Nyugi elősször is! Az exed meg naná, hogy nem fog melletted álni. Melik tizenéves ál ki egy kismama mellett? De mondom mégegyszer nyugi! Nem vagy terhes.
2016. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Légy pozitívabb. (poén)

Viccet félretéve az előző jól leírta.

2016. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
53%
Próbálj megnyugodni! Most nehéz helyzetben vagy/vagytok! Biztos a stressz miatt késik.. nálam is előfordult többször. Nyugi! Minden megoldódik! Csak higgy magadban! Erőt és kitartást kívánok! Remélem minden rendben lesz!
2016. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
47%
1. Ha terhes leszel akkor az leszel. Utálnki fognak ?.. Milyen család az ? Elégé nagy hiba de akor is.. És ne mondj ilyet.. Én is akartam öngyilkos lenni. De semmi értelme rögtön észhez kaptam. Ott van anyukád ő foglalkozik veled. Félt
2016. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2%

Sok sikert hozzá!

Nem veszítene a világ semmit.

2016. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha kell valaki aki segitsen cak nyugodtan irj😊
2016. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*csak
2016. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!