Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Meg akarok halni

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Meg akarok halni

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nemtudok kihez fordulni ezert ide irok segitsegert. Minden rossz korulottem a szuleim elvalnak anyat kiakarja otthonroll tenni apam nincs hova mennunk raadasul meg 9napja kesik a menszeszem es rettentoem felek h terhes vagyok mindig hasznaltunk gumit es sosem lattuk volna h kiszakad megis mar 9napja nem jott meg anyanak elmondtam nagyon kiakadt o is hogy mit csinaljon velem ha ez kiderul az egesz csalad ellenunk lesz vagyis ellenem meg anya miatt abortuszra nincs penz, a volt baratom nem all mellettem. Holnap vesz anyukam tesztet es ha pozitiv lesz szerintem megolom magam..nemtudok mit tenni mindenkinek jobb lesz igy talan. Igy szegyenbe hoznam az egesz csaladom...

Es 15 eves vagyok nem kerem az.olyan valaszokat h ku*va vagyok nem tehetek errol vedekeztunk es csak parszor csinaltuk nem hiszem el hogy terhes vagyok

Tanacsokat szeretnek hogy mihez kezdhetnek most igy.


2016. júl. 4. 22:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Én is azt akartam írni, amit az első! Meg az utolsó. :)

Elég húzós, ami körülvesz, nem nagy szám, az a 9 nap, persze tesztet csinálni kell.

Szerintem az abortusz is megoldható, ha azt látjátok helyesnek, és lehet azt diszkréten is intézni.

Elnézést, ha ezzel neked vagy másoknak is az értékrendjébe gázolok, de egy sejtmassza, még nem ember. Ellenben egy 15 éves lány nagyon is ember, és az ő élete, előrébb való, mint a sejtmasszáé...

Érthető, hogy anyukád is zaklatott, de majd a tények birtokában meg tudjátok beszélni a következő lépéseket. Az öngyilkosság minden tekintetben a legrosszabb megoldás. A pokol is mennyei hely lehet, ahhoz képest, ami az öngyilkosság után van.

2016. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az ongyilkossag is csak halal akarcsak a tobbi, de viszont ha felresikerul, tonkreteheted egy egesz eletre magad
2016. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Exemnek is késett majdnem másfél hetet, mert azon stresszelt, hogy terhes-e, nyugi^^
2016. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Kétszer próbáltam meg öngyilkos lenni, totál nem hiszek a spirituális dolgokban, vagy vallásban én a természet tudományt szeretem, de A vörös oroszlán c. regény változtatott a nézeteimen. Nem lettem vallásos, de van abban valami, hogy ha valaki öngyilkos lesz, azzal olyan károkat okoz a szerettei körében, hogy jobb lett volna, ha leesik egy létráról véletlenül.

Van egy anyukád, akivel tudsz beszélgetni, vannak barátaid, nem úgy tűnik, hogy kárt akarsz tenni bennük. Mert az öngyilkossággal valójában csak azokat bántod meg egész életükre, akik az életüket adták volna érted. Az öngyilkosnak könnyű, igenis a nehezebb utat kell választani!

Az hogy nyomorékká is teheted magad, csak a hab a tortán, szerintem.

2016. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kicsit fura,kivel feküdtél le? Amugy egyet értek egyik hozzászólónak,hogy bármi történjék,nem szabad utálni a családodat vagy ők téged,mert az már nem család! 15/F
2016. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Apukád miért rak ki még téged is ? Nem szeret téged vagy mi ?
2016. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
64%

Kedves kérdező!

Tudom hogy azt érzed hogy már semminek nincs értelme, már semmiért sem éri meg élni, minden darabokra szakadt. De soha ne add fel! Nagyon nehéz lesz de küzdened kell mert minden élet felbecsülhetetlen értékű, és a legnagyobb butaság lenne az öngyilkosság. Még csak 15 éves vagy, előtted áll egy egész élet. Gondolj a szeretteidre, és gondolj bele mekkora fájdalmat okoznál nekik. Ha mégis terhes bagy, akkor is erősnek kell maradnod. Öngyilkossággal nem csak magadat hanem egy kisbaba életét is kioltanád. Szerintem az abortusz sem megoldás, mert az negyon mély sebeket ejthet benned. Be kell látnod, hogy hibáztál, és tanulnod kell belőle. Ilyen fiatalon foglalkozz a tanulással inkább, mint a pasizással, mert azzal alapozod meg egész életedet.Szerintem nézz utána, biztosan vannak olyan párok az országban, akiknek nem lehet valamilyen okok miatt gyerekük. Nekik óriási örömöt okozhatna, ha felnevelhetnék a gyerekedet, és neked se kell a gyerek felnevelésével foglalkoznod. Végül még azt szeretném mondani, hogy sok híres embernek az életében is volt már ilyen mély pont, de felülkerekedtek, és sikeresek lettek. Ha idáig végigolvastad, remélem hogy segíthettem, és boldog és sikeres életet kívánok :)

2016. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönom mindenkinek,az üzeneteket is, sokat gondolkodtam es segitett kicsit megnyugodni majd holnap kiderul mit mutat a teszt
2016. júl. 5. 00:43
 19/22 Dodyy válasza:
68%
Szia! Ugyanazon mentem keresztül mint te. Szüleim váltak, apám többször meg akart ölni ( elvágja a torkomat, ami felresikerult es a nyakam husos reszebe vagott bele) es amikor azt hittem valaki megert belem elvezett a srac szo nelkul. Elso alkalom volt nekem es azt mondta hogy ilyen erzes meg ilyenek... oriasi mazlim volt es nem lettem terhes pedig tejesen belem ment. Anyukam meghalt es apukammal nem beszelek szivesen a tortetek utan. Ketszer probaltam ongyilkos lenni, hidd el a poklot is megjártam, de ha nincs ilyen gyerekkorom nem tudnám elmondani hogy igen buszke vagyok magamra es arra amit elertem az eletben. Soha ne add fel mert minden mélypont utan van egy emelkedo es az elet csodalatos!
2016. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#19 Tyűha. Hát le a kalappal.


Kérdezőnek: Soha, ne legyél öngyilkos. Mindenki szívesen futna el a bajai elől, de nem lehet. Kibírod. :)

2016. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!