Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Meg akarok halni

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Meg akarok halni

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nemtudok kihez fordulni ezert ide irok segitsegert. Minden rossz korulottem a szuleim elvalnak anyat kiakarja otthonroll tenni apam nincs hova mennunk raadasul meg 9napja kesik a menszeszem es rettentoem felek h terhes vagyok mindig hasznaltunk gumit es sosem lattuk volna h kiszakad megis mar 9napja nem jott meg anyanak elmondtam nagyon kiakadt o is hogy mit csinaljon velem ha ez kiderul az egesz csalad ellenunk lesz vagyis ellenem meg anya miatt abortuszra nincs penz, a volt baratom nem all mellettem. Holnap vesz anyukam tesztet es ha pozitiv lesz szerintem megolom magam..nemtudok mit tenni mindenkinek jobb lesz igy talan. Igy szegyenbe hoznam az egesz csaladom...

Es 15 eves vagyok nem kerem az.olyan valaszokat h ku*va vagyok nem tehetek errol vedekeztunk es csak parszor csinaltuk nem hiszem el hogy terhes vagyok

Tanacsokat szeretnek hogy mihez kezdhetnek most igy.


2016. júl. 4. 22:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ne legyél öngyilkos.Én is sokszor gondoltam erre,de akkor eszembe jutott mit tennék a családommal.Anyukám egyszer azt mondta,ha én vagy az öcsém meghalunk akkor ő is jön utánunk...És én ezt nem akartam...Ha másért nem legalább anyukádért tedd meg,hogy nem leszel öngyilkos.És kitartás
2016. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Hogy alakult az életed, ennyi idő távlatából?
2020. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!