Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a 14+ éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a 14+ éves lányotok/fiatok kiszívott nyakkal menne haza?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne ezt eltuntetni vagy valami?!surgos!!

2016. júl. 5. 01:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amugy 15 vagyok.
2016. júl. 5. 01:48
 2/13 anonim válasza:
100%

Ha lány vagy,akkor fedd le alapozóval,bár ha fiú vagy és zavar,akkor te is tehetsz rá egy kis korrektort és problem solved.

Egyébként én nem csinálnék belőle nagy ügyet,de én elég laza vagyok.

Lehet,hogy van olyan szülő,aki zen kiakadna.

2016. júl. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Fokhagymás nyakláncot raknék rá, hogy többet ne támadjanak rá a vámpírok.
2016. júl. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Megkérdezném, honnan szedett fel ilyen gusztustalan szokásokat. Engem nem zavarna, hogy barátja/barátnője van, de ez a nyakkiszívás undorító szokás.
2016. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Megkérném, hogy máskor vigyázzon. Ez "nem menő, hanem ciki". Nem normális megjelölni a másikat, olyan ez mint vmi.billog...

És lenne egy ismétlő beszélgetésünk a védekezésről is.


Egyébként korrektor, alapozó. Most nyilván a sál, garbó nem opció. Ha fiú vagy, akkor esetleg fogj egy ragtapaszt és megpróbálkozhatsz a "megvágtam borotválkozás közben" dumával, bár nem túl hihető.

2016. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jajj elnézést! Fiú vagyok. Ez az első ilyen alkalom, hogy van. Köszönöm a válaszát mindenkinek! :)
2016. júl. 5. 09:32
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem menő,hanem ciki dolog.

Gyerekes és gáz.

14-15 évesen nem kell semmilyen szexuális töltetű dolgot csinálni. MErt ez eléggé közönséges.

2016. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem is menőségből történt! Csak ma este vagyis tegnap este aludhattunk végre együtt a barátnőmmel. Ezzel nem a kifogásokat és indokolat keresem a felelőség alól és vállalom azt,hogy igen én 15 évesen együtt aludtam a barátnőmmel és elcsattant néhány csók és puszi, némely erősebbre sikeredett. DE az amit a hálószobában csinálunk az nem tartozik senkire sem ezt tudom és tiszteletben is tartom és én pontosan ezért kérdeztem ennek az eltüntetését.! :)
2016. júl. 5. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátom még úgy oldotta meg, hogy nyakkendőt hordott egy ideig:D Amúgy szerintem fiúnak nem gáz, ha meglátják otthon:)
2016. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Mit csinálhat a hálószobában két gyerek ? :D

Nem értem az olyan szülőket, akik 14-15 éves gyereküket,akik még gyerekek, miért engedik az együtt alvást.

Szexuálisan nem érettek, max ők gondolják úgy. Azt,hogy mi az igazi szex meg mi az igazi kapcsolat,úgysem ebbben a korban fogják megtudni.


Ha így haladtok, tőled hetek múlva a "Lehet e a barátnőm terhes?" kérdést fogjuk olvasni.

2016. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!