Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya fiúk, nektek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, nektek van barátnőtök?

Figyelt kérdés

Pl.: pattanásos, csúnya fogú, sovány, ezek keveréke vagy mind egyszerre.

Ha van akkor ő, hogy néz ki? Hozzád képest szebb, csúnyább?



2016. júl. 5. 05:40
1 2
 1/14 Rozsda~RUST ***** válasza:
85%
Én pattanásos hézagos fogú sovány gyerek vagyok és nincs , de nagyon nem is akarok.
2016. júl. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

szóval attól csunya vagyok ha sovany vagyok?:'D


mondjuk megértem a lányoknál meg a kövérek számítanak csunyának xd


kérdésre válaszolva az én "problémám" ezek közül max a soványság, de idén volt 3, jelenleg nincs

2016. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Deniel9 ***** válasza:
100%
Ez azért elég paraszt kérdés. Ahány ember annyi féle és mindenkinek más a "csúnya" és a "szép" , és attól hogy valaki pattanásos nem feltétlen csúnya. :)
2016. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív ,csúnya ember nincs .

Ha a lelked ronda,az már más.

2016. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nem csak ezektől lehet valaki csúnya (pl rám is csak a sovány jellemző, de attól meg nem feltétlen csúnya valaki)


amúgy nincs

2016. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 3 nagyon szép nőm volt, és az alsó fogsorom totál össze-vissza vannak, kicsi az állkapcsom, így torlódtak, de mosom őket napi 2x. Vannak miteszereim az arcomon, a nyakamon néhány, meg a hátamon egy csomó, de nem tették szóvá.

18F

2016. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

faxom én meg itt vagyok tökéletesen na jó neeeem anyira

de már 3-4 éve nincs:DDDDDDDDDDD

2016. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

azért lennék csúnya mert sovány vagyok? ilyen az alkatom nem tehet róla, én így szeretem magam, ja és voltak már szép barátnőim! a pattanásos az miért csúnya? tehet róla?

elég bunkó vagy kérdező

2016. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
megnézném te hogy nézel ki kedves kérdező! régen pattanásos voltam, ezért frusztrált, nagyon önbizalomhiányos, ezért egy kis empátia szorult belém, az egy átmeneti állapot a pattis arc, csúnya az te vagy, méghozzá legbelül, de majd felnősz egyszer
2016. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
En pattanasos, csunyafogu es meg sovany is vagyok. A sovanysag tenyleg nem csunya nezzetek el nekem. Keson irtam mar ki a kerdest. De akinek van elso ketto foleg egyszerre. Eleg ha annyit mondok mikor magamra nezek a tukorbe rosszul leszek.
2016. júl. 5. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!