Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy KOREAI...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy KOREAI FIUVAL?

Figyelt kérdés
Rairtam egy koreai sracra aki igazabol egy youtubeos/youtuber (nemtom hogy mondjak) es valaszolt nekem.Arra gondoltam elkezdtek vele beszelgetni de fogalmam sincs mit irjak. Sosem beszelgettem fiukkal. amugy a srac 18eves. mirol beszelgessek vele?

2016. júl. 6. 14:21
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Az lehet hogy van amiben mások de ugyanúgy lehet velük zenéről, sportról, filmekről, könyvekről stb beszélgetni.
2016. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát nem érdekes dolog, hogy bizonyos emberek no-name személyeket 2 mondatuk után már ától cettig ismerik? Kapásból rámondják, hogy ez értelmes, ez IQ bajnok, ez hü!ye. Szeretnék én is ilyen jó pszichológus lenni. Mi a titkotok? Megnézitek, hogy kiteszi-e vesszőket, pontokat, kötőjeleket? Használ-e emojikat? Ha én is ilyen jó akarok lenni, számolnom kell azzal, hogy lehet, hogy az illetőt rossz passzban kaptam-e el, vagy sem? És az számít, hogyha a koreai témánál maradunk, hogy rasszista-e az a személy valami oknál fogva? Ha igen, hogy állapítjátok meg, hogy csak divatozik a rasszizmussal, vagy valami alapja is van a dolognak? És ha nem számít, onnan jön az "IQ nuku" kategória? Illetve menny ideig kéne pszichológusi/ profilozói tanfolyamra/ egyetemre járni, hogy ilyen profi legyek?
2016. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Csak ne rögtön a Kpop-ról.
2016. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!