Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay vásárlás után felmerült...

Ebay vásárlás után felmerült ez a probléma amit alulra le irtam google fordító segitségével mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Helló tomixer999_1,

Ön a közelmúltban részt vett egy tranzakció a következő tétel:

262445925228 - Ordinateur hordozható Acer 2519 - 500gb - 8 GB RAM-windows 7 pro-USB 3.0 - 15.6 "Ma


Ezúton tájékoztatjuk, hogy tudd, hogy jogosulatlan harmadik fél hozzáférhetett az eladó számlájára a listára ezt az elemet. Az elemet eltávolították az oldalról, és az ügylet törölték. Arra kérjük, hogy tegye meg a következő óvintézkedéseket:


- Ha már fizetett az elem, akkor lehet védeni eBay. Nyisson meg egy kérelmet a Resolution Center, és válaszd "vettem egy elemet. Még nem kaptam meg még." Akkor hozzáférhet a Resolution Center ellátogat:

    [link]


- Ha az ügylet nem felel meg az eBay védelmére, kérjük, azonnal forduljon a pénzforgalmi szolgáltatást használni, hogy kérjen visszatérítést.


- Ha még nem fizetett a tétel, úgy a tranzakció törlődik, és nem küld fizetés.


Ebben a helyzetben, a fiók nem elérhető harmadik fél által érintett. EBay vesszük számos lépést, hogy segítsen biztosítani a biztonsági fiókja. További információ a fiók védelmére itt:

[link]


Kösz,


eBay


Kérjük, ne válaszoljon erre az üzenetre. Ezt küldték egy címet, amely nem fogad beérkező e-maileket.


2016. máj. 20. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tesó, írjad le amit angolul írt. Azért ezt értelmezni senki nem akarja
2016. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha az eredeti szöveget is bemásolnád nagyban megkönnyítenéd a dolgunkat, mert ez így nonszensz.

Meg lehet érteni nagynehezen, de sok infót elfed a hibás fordítás.

2016. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hello tomixer999_1,

You were recently involved in a transaction for the following item:

262445925228 - Ordinateur portable Acer 2519 - 500gb - 8gb ram-windows 7 pro-usb 3.0 - 15.6" Ma


We’re writing to let you know that an unauthorized third party may have accessed the seller’s account to list this item. The item has been removed from the site, and the transaction was cancelled. We ask that you take the following precautions:


- If you already paid for the item, you may be protected by eBay. Open a request with the Resolution Center and choose, "I bought an item. I haven't received it yet." You can access the Resolution Center by visiting:

[link]


- If the transaction doesn't qualify for eBay’s protection, please immediately contact the payment service used to request a refund.


- If you haven't paid for your item, consider this transaction canceled and do not send payment.


In this situation, your account wasn't accessed by the third party involved. At eBay, we take a number of steps to help ensure the security of your account. Learn more about protecting your account at:

[link]


Thanks,


eBay


Please don't reply to this message. It was sent from an address that doesn't accept incoming email.



ez volna az

2016. máj. 20. 17:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Kifizetted az árát?
2016. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
iegn kifizettem megrendeltem a terméket megis köszönték a vásárlást és utána egy órával be állitottak evvel a retek üzenettel angolul nem tudom azért probálkoztam a google fordítóval és persze ezért fordultam hozzátok is segitségért hátha ti többet tudtok mondani
2016. máj. 20. 17:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Szóval, azt üzenik, hogy valaki lehet, hogy illetéktelenül használta az eladói profilt és úgy hirdetett meg valamit, hogy igazából nem állt a tulajdonában a dolog,


HA már fizettél a termékért és van ebayes biztosításod (mert a tárgyra járt) akkor írj egy ticketet az első linken megadott oldalon.


HA nem volt rá biztosítás, akkor azonnal telefonálj a bankodnak/vedd fel a kapcsolatot a paypallal és vonasd vissza az utolsó utalásaidat.


HA nem fizettél a termékért még, akkor ne tegyél semmit és ne fizesd ki.

2016. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát fogalmam sincs hol lehet megnézni hogy van e biztosításom én ugy tudtam hogy itt ha vmi baki van akkor van pénzvisszafizetési garancia amugy rá mentem az eslő linkre és kitöltöttem nagy nehezen hogy a pénz vissza fizetést választom google fordító-val le irtam az eladónak hogy térítse meg az anyagi káromat belinkeltem neki az üzenetet amit te most lefordítottál de nem jelzett rá semmit.utána kaptam egy olyan email-t hogy várjak 26-ig és ha addig semmi akkor forduljak az ebay-hez te mit tennél hogy mihamarabb visszakapd a pénzed ??
2016. máj. 20. 18:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha már írtál ticketet, akkor várj a válaszra, én is ezt tenném.


Illetve a leírtak alapján felvenném a bankkal a kapcsolatot.

A leírásod alapján ez nem egy olcsó laptop lehet, ezért megéri a bankkal visszavionatni az utalást

2016. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A terméket ugy vásároltam paypallon keresztül hogy nem a paypall egyenlegemet töltöttem fel hanem a k&h -s bankártyámrol fizettem onnan egyből levették a termék árát de nincs feltüntetve semmi utalás hogy hova vagy kinek ment a pénz egyedül csak az egyenlegen látszik . A terméket kb délben rendeltem még vissza lehet vonatni az utalást ?
2016. máj. 20. 18:46
 10/12 A kérdező kommentje:
rákérdeztem a bankra mondták ha sikeres volt a tranzakcio akkor ők már nem tudnak tenni semmit itt már az ebay -en mulik minden köszi azért a válaszokat
2016. máj. 20. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!