Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összevesztünk a barátnőmmel!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmel! Pont ilyenkor. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Még csak egy hetesek vagyunk....

Bár ez lényegtelen!!!!

Egy nap az osztálytársam azt mondta hogy, Juli megcsal engem(Ez szerdán csütörtökön lehetett!!). Én meglepődtem! Sajnos el is hittem. Ezen a napon mikor mentem haza akkor nem csókoltam meg, de még csak nem is öleltem meg vagy, valami!! Másnap csak egy pillanatra tudtunk talizni! Adott egy csókot és ment tovább......

Ese rám ír barátnője messengerén hogy, az anyja elküldte otthonról!!!

Nem akartam elhinni hogy, ő az! (Sokáig) Majd küldött egy hangüzit...

Utana sértődött meg, és mondta hogy én leszarom őt, felőllem az kint állhatna az utcán, meg hogy én miért hittem el Janinak hogy megcsal STB...

Másnap taliztam vele szünetbe, nem tudtunk sokat beszélni. De mikor azt hittem hogy már egy picit meg tudott bocsátani akkor megpróbáltam megcsókolni de nem hagyta!! :(

Utcsó szünetbe megin ez volt!! Másbap suliba se jött de, suli után taliztunk, picit beszéltünk, nem láttam hogy, rossz kedve lenne!! Az egész dolgot még most se tudtuk megbeszélni, mert sietett....

De mivel jobb kedve volt ezert megprobaltam megint megcsókolni, de most se akarta....

Holnap valentin nap, mzszaj vele megbeszélnem!! Hogy csináljam, vagy egyáltalán szeret ő még engem???



2016. febr. 13. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Hát drága nekem már gyerekem van szo al tudok pár dolgot de ha te vagy akkora marha h mas szavara adsz es nem rogton meg beszeled vele akkor magadra vess holnapra pedig egy jomora csokor rozsat es valami ajandekot vigyel szerintem neki!!!!!
2016. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
őő nincs pénz valentinnapra xd
2016. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer hallottam hogy az exem megcsalt, összevesztünk azon hogy sokszor felhoztam neki de ő tagadta és megsertodott rám. De mint később kiderült tényleg megcsalt.

De ez ne tántorítson el. Csak figyelmeztetlek mindenre fel kell készülni. Az élet nem egy Disney rajzfilm.

De beszélj vele,nézz utána a hazugság jeleinek mondjuk itt neten és figyelj jól ha vele beszélsz,pl a szem nem hazudik.

2016. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!