Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben nagyon gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben nagyon gáz lenne hülyének tettetni magam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit megkérdezek, hogy kijönne-e elém a buszmegbe, mert nem tudom, hogy hol laknak, de náluk fogunk szülinapozni


nagyjából tudom, hogy merre kell menni, de teljesen pontosan nem


ha tegyük fel nemet mond, akkor nagyon gáz lenne ha felhívnék valakit a társaságból és megkérdezném, hogy mégis merre kell menni, mert nem találok oda?

mert akkor hátha elém küldik a srácot


kort és nemet is légyszi :)



2016. júl. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nemet fog mondani. Ha mégis, akkor egy másik tag felhívása sem eredményes, hiszen a srác nem szeretne kimenni eléd. Valószínű a felhívott személy menne ki. De szerintem nem fog nemet mondani, szóval kérd meg bátran. És sok sikert a továbbiakhoz is. :)
2016. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mindenképpen megkérem :)

remélem nem fog nemet mondani :D

bár kb még 1 normális mondatot nem váltottunk élőben :D :/


amugy igen, lehet a másik tag jönne ki elém, de az is lehet, hogy a srácot küldi ki :D


de először mindenképpen a srácnál fogom megpróbálni :)

2016. júl. 8. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég flegmaság lenne tőle, ha nemet mondana, ne parázz.
2016. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg , h kiment e eléd. Kíváncsi vok a válaszra. :)
2016. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

okés :)

jövő vasárnap lesz, utána majd megirom :)

2016. júl. 8. 23:26
 6/8 Adelll ***** válasza:

Engem is erdekel! :DD

Es amugy ha nemet mond akkor hagyd is mert ha erdekled ugyis igent mond ;)

2016. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. ebben igazad van :D

de amugy nem akarok tőle semmit sem, mármint járni vele vagy hasonló, tudom, hogy nem tetszem neki, csak ha már egy társaságban vagyunk, legalább beszélgessünk már :D

2016. júl. 9. 11:07
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na végülis úgy volt, hogy előtte pár nappal megkérdeztem tőle, de akkor meg nem tudott biztosat mondani, mert nem tudta, hogy otthon lesz-e


Végülis aznap de. Nem beszéltünk, ezért anya kérdezte meg tőle, mielőtt mentem volna oda munka után. (Tel. Számat nem tudom, net nem volt, így nem tudtam neki írni)


Kijött elem, de mivel motorozik, ezért nem gyalogolt, hanem motorral jött és a buszmegállóban várt 😃

Jó volt, bár nem mertem átkarolni, csak a vállat fogtam meg 😂👌🏻👏🏻😁

2016. júl. 18. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!