Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nézne hülyének? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézne hülyének? 17/l

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akivel életemben egyszer találkoztam egy barátom révén, nem is ismertem meg semmi. De a nevét megjegyeztem, és rá néhány hónappal írtam neki valami hülyeséget, aztán gyorsan le is tiltottam, hogy ne lássa hogy írtam neki. Na már most azóta megint összefutottunk, és mondta hogy emlékszik rám, mennyire lenne para hogyha feloldanám a tiltást és meglátná azt amit írtam neki pár hónapja, nagyon hülyének nézne?
2016. máj. 30. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit irtál

De attól, hogy tiltod az üzeneted megkapta, vagy nem?

2016. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andicika ***** válasza:
Attól függ mennyire hülyeség :) de ha úgy alakulna, akkor is fel kell old. Mond meg, hogy a suliban elvették a telefonod és szórakoztak kicsit, vagy ha esetleg van kistesód, akkor ő ;)
2016. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tiltottad megkapta xD
2016. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!