Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a fura (csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a fura (csak engem irritá) l?

Figyelt kérdés

12-14 éves lányok azon hiztiznek hogy elhagyták vagy éppen megcsalták őket. Vagy ismerek olyat is aki 14 évesen 2 abortuszon van túl a 30-35 éves "barátjától". Osztálytársam pedig most szült.

14/l vagyok és úgy érzem fiatal a kapcsolatokhoz és számomra ez a normális. Jó ha barátokkal sétálok akkor meg jegyezzük egymás közt ha helyes fiút látunk. De mégis furának tartanak vagy kitagadnak mert még szűz vagyok.



2016. júl. 8. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez a mai társadalom. Egyre nehezebb megtartani a hagyományos erkölcsi értékeket. Az én értékrendem szerint a 16 éves is húzós,de az még a "na jól van" kategória. Ne hallgass a barátnőidre ha azért szívóznak veked mert Te normálisan gondolkodsz :)
2016. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Igazad van 1 es! Vegre egy normalis gondolkodasu lany. Tisztelet a kiveteleknek!
2016. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

19/ szűz

Engem is iritálnak szal nem veled van baj!!

Undoritóak a mai 13-14 éves korosztály!!

Hát ez Magyarország !!!

Nincs pénz,jó állás , bizonyára ezért szülnek xd

Nincs kilátás a jövőjükben!

2016. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez mindenhol így megy manapság,nem csak Magyarországon.
2016. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére felénk ilyen nincs, de a probléma megvan.

Én elméletem szerint: Fuckin' média. Ennyi.

Most mondhatjuk, hogy elveszítjük az idők során az értékeket, de valaminek inspirálnia kell őket arra, hogy ezt megtegyék. És itt jön be a média. Szerintem nem mondok hülyeséget, ha azt állítom az a legtöbb gond okozója.

És nem csak ez a barátosdi van így. Csak egy példa a napokból: Híradó (leegyszerűsítve) Sok az elhízott gyerek. Felmegyek netre, statisztikai adatok: Magyarországon minden 4.(!!!!) gyerek alultáplált/anorexiás/bulémiás.

Szóval...ja..

2016. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 likebike ***** válasza:
100%
Dehogyis vagy fura,sőt,normális vagy.Nem kell vagányságból elveszteni 14 évesen,utána meg sírni,hogy ennyire fáj,ha pisilek meg mikor múlik el(volt ilyen kérdés itt) és jön a gyerek,hogy mondjam el a szüleimnek.Ha kitagadtak,akkor az ő bajuk,csináltassák csak fel magukat,te meg örülj a szabadságodnak és hogy nem kell titkolózz az ilyen dolgokkal.Barátkozz másokkal is,hátha ők okosabbak.
2016. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

# 6/ Emlékszem arra a kérdésre.

Nem nem vagy fura. Szerintem azok a furák akiket leírtál. A mi időnkben nem voltak még ennyire ilyenek, pedig nem vagyok öreg. Az ilyeneknek az lesz a sorsa mindnek , hogy gyereket szülnek ilyen fiatalon és semmi iskolájuk, se munkájuk. csak a szegénység és a gyerek lesz. És persze kapják majd a segélyeket a mi pénzünkből. Én az ilyeneket egyet sem támogatnék anyagilag. Támogassa a szülője. 20/L

2016. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
WTF!!!!!!!4!!4!4!!! Hol élsz te. És nem kell "átlagolni" XD.... Nem mindenki ilyen... sőt......
2016. júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy.
2016. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy a te szüleid normális nevelésben részesítettek :)

Így normális vagy, és ha idősebb leszel egy szintén normális srácnak nagy mázlija lesz veled.

2016. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!