Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot adjak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm tanácsot kért tőlem, de nem tudom, mit mondjak. A strandon voltunk én, a barátnőm, meg valami külföldi rokonai. Egy házaspár, a férfi 36 éves és a nő 34. Én és a nő elmentünk fagyit venni, a bárba. Mire visszaértünk a barátnőmnek nagyo szürke volt az arca, és a sírással küszködött. Mikor hazajöttünk a barátnőm átjött hozzánk, bezárkoztunk a szobába és elmesélte mi történt. Amikor elmentünk fagyiért, az elején fröcskölték egymást, majd azt mondta a férfi mögé jött, magához ölelte, elkezdte fogdosni a fenekét, és a nemi szervét. És siogatta amíg mi visszaértünk De nem tudom milyen tanácsot adjak, hogy mit csináljon! Tudtok segíteni?
2016. júl. 9. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Rúgja meg középen ha legközelebb is ezt csinálja...
2016. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jézusom... mégis hány éves szegény barátnőd?

Ha 14 alatt van akkor ez minimum pedofília, de ha idősebb akkor is erőszak.

Mondja el a szüleinek mindenképp, és intézkedjenek! Biztos vagyok benne, hogy most szégyenli szegény. De ez nem az ő hibája, és nem neki kéne szégyenkeznie, hanem annak a disznónak. Ne tartsa magában, mert ez máskor is megismétlődhet. Mindenképp beszélje meg a szüleivel. Esetleg segíthetne, ha te is odamész vele és támogatod.

Sajnálom a barátnődet, sok erőt és kitartást kívánok neki!

2016. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk.
2016. júl. 9. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem viselkedett kihívóan?Csak mert elég sok 15 éves csinálja ezt aztán meg meglepődik..Amúgy mi mást lehetne csinálni mint szólni a szüleinek,beszéljék meg...
2016. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem viselkedett kihívóan, csak játtszottak!
2016. júl. 9. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is mondd el a barátnődnek, hogy a pasasnak legszívesebben felaprítanád a tökét és dühös arcot vágva meséldd el, hogy hogy fogod eltűntetni a nyomokat. (Az én barátom ezt csinálta mikor velem hasonló volt és jól esett, meg megnyugtatott)

Aztán természetesen szóljatok a szülőknek. Ők tudják mit kell tenni.

2016. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!