Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segitenétek? Tanácsot kell...

Segitenétek? Tanácsot kell adnom barátnőmnek egy komoly ügyben! ( többi lent)

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.A legjobb barátnőm ( ő is 19) tegnap bevallott nekem egy komoly dolgot,és tanácsot kért. Annyira váratlanul ért,hogy azt mondtam neki,hogy gondolkozok,és holnapután válaszolok,tanácsot adok. De tanácstalan vagyok! Nem tudom,hogy mit mondjak pontosan! Ezt mondta: Pár hónapja csetel intenziven egy családos pasival,aki saját bevallása szerint nem szerelmes a feleségébe,szex nincs. Azt is irta barátnőmnek,hogy nagyon megkedvelte,birja, és hogy majd találkozzanak! Ilyen helyzetben nem tudom,mit mondjak barátnőmnek. Tudom,és gondolom ő is tudja,hogy nem igazán helyes,amit tesz! Mit mondjak neki? Nem szeretném megbántani! Hiába mondhatom,hogy "nem helyes dolog ez...stb" a döntés úgyis az övé lesz. A legjobbat akarom a barátnőmnek,és nem akarom,hogy kihasználja ez a nős,családos emberke! Voltatok már ilyen helyzetben? ( bármelyik oldalról) . Ti hogyan oldanátok meg? Kérlek segitsetek,holnap kellene tanácsot adni neki! Féltem őt,nehogy olyat tegyen ,ami később megbán majd! Köszi előre is a hasznos,segitő válaszokat!

2014. dec. 13. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki azt, amit ide leírtál. Ahogy mondtad, úgyis ő fog dönteni, és nem fogod tudni befolyásolni, akármennyire is szeretnéd.


Én is próbáltam barátomat lebeszélni egy hülye kapcsolatról, kész tényekkel támasztottam alá a negatívumokat, de annyira buta, hogy képtelen felfogni mi történik vele. A barátnője 1 éve kihasználja, és kb börtönbe tartja, de olyan szinten, hogy már engem irritál, és még mindig nem sikerült lebeszélnem róla.


Szóval tanácsolhatsz neki bármit, úgyse fogja megfogadni.

2014. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igen azt vésse az eszébe, hogy ha egy családos emberrel kezdd akkor ne ringassa magát nagy álmokban a fickóval kapcsolatban
2014. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A barátnődnek itt vagyok én 30 éves és családom nincs, minden szempontból jobb választás lennék neki.

Amúgy meg tök mindegy mit mondunk, úgyis találkozni akar majd vele, pedig ő is tudja, hogy nem kéne. Ha az a férfi őszinte lenne hozzá, akkor elválna és csak a lánnyal foglakozna.

2014. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld elmagyarázni neki, hogy a nős pasik kedvelt hazugsága, hogy otthon nincs szex, meg hogy nincsenek jóban. Sajnáltatják magukat, és a lányok anyai ösztöne beindul. Sok ilyet ismerek, bár én sohasem alkalmaztam ilyen aljas trükköt. Azt is próbáld az értésére adni, hogy egy nős pasi nő mellett él, ergo ő aztán tudja, mikor mit kell mondani egy nőnek, hogy leolvadjon róla a bugyi. Nem lesz könnyű menet, de azért próbáld meg. Mindenesetre biztosítsd őt, hogy bármiképp dönt is, te mellette állsz, de ezeket egy idősebb férfi ismerősöd tanácsolta.
2014. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsaitokat! Sokkal jobb kedvem lett! Remélem sikerülni fog! Hálás vagyok! ;).
2014. dec. 13. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!