Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy olyan személlyel álmodok, akit nagyon szeretek, de ő nem viszonozza?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki 2 évvel idősebb nálam.(Legyen a neve: "Xy".)Nem nagyon ismerjük egymást,tudja hogy nagyon szeretem,de nem járunk,mert csúnya vagyok,ő,sőt utál...1 évig szerettem.Csúnyán is bánt velem sokat sírtam miatta,és nem rég megismertem egy másik fiút.(Aki nagyon kedves.)És Xy-on kezdek túllépni..De amikor már kezdem elfelejteni,vele álmodok,nagyon fura:/Én nem tudom miért,hisz nem is gondolok rá sokat.Nem is érdekel sokszor.Így hirtelen vele álmodok,de az csodálatos.És vissza jön a régi szerelem,hogy mennyire szerettem,meg minden,de még nem is jártunk,sok olyat találtam Facebook-on is,hogy "Ha egy személlyel álmodunk,akkor hiányzik"Nem is gondolok rá,és ilyenkor sirok,me tudom hogy ugysem valósul be,nade amit utoljára álmodtam:

'Leültem egy padra a barátnőmmel beszélgetni,oda jön Xy is,és elkezdünk veszekedni,utána megcsókol'

És Egyre furább,én ezt nem értem,gondoltam hozzátok fordulok segítségért.Előre köszönöm a válaszokat!:)



#Olyan személlyel álmodok #akit nagyon szeretek #de ő nem viszonozza
2016. júl. 9. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon ismered, akkor inkább tetszik, mint szereted. Persze kamaszkorban a 2 összekeverhető érzés, de nem is ez számít.


Az álmok úgy keletkeznek, hogy az agyad éjjel, amikor alszol, takarít.


Éled az életed, nem is gondolsz arra a hajcsattra, amit elvesztettél. Sajnáltad, nem tudtad, hogy hol van, de már nem is keresed... Mivel rendetlenség van a szobádban, kitakarítasz. És láss csodát, az ágyad mellett megtaláltad, rajta vol a kedvenc plüssmacid.


Az álmok is így működnek. Az agyad takarít, rendet rak, miközben előjönnek régi emlékek, ezeket összemixelve álomként megkapod.

2016. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyj fel ezzel az önmarcangoló hülyeséggel. Mégis mit szeretsz benne ha utálatos disznó veled? Ne erősítsd az általános véleményt, miszerint a nők a bunkókra buknak.

Álmodtál vele? Akkor jusson eszedbe, hogy mekkora gyökér, és most ezzel az új sráccal micsoda mázlid van :)

2016. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
énis igy vok van 1 csak 7 hónap 13 nappal idősebb
2016. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Jó nedves lett reggel a bugyi mi?

Jó csaj leszel... szereted ha aláznak.

2016. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit az agy megoldatlan probléma ként él meg sokszor álmunkban jön elő.Befejezetlennek véli az agyad és valami megoldást vár.Még nem zártad le magadban
2016. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!