Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá, hogy viszono...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy viszonozza az érzéseim?

Figyelt kérdés
Évek óta odavagyok érte, most végre beszélgettünk is, nagyon rendes volt, sok mindent ígért (most nem romantikus dologra gondolok, csak emberi jóindulatra), de mégsem keresett azóta. Azt hittem legalább barátok lehetünk, mit tegyek, írjak neki én vagy hagyjam elmenni?

2016. jún. 27. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra rávenni, hogy viszonozza az érzéseidet, nem igazán tudod. De igen, nyugodtan írj neki, abból még nem lesz baj.
2016. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Adelll ***** válasza:
Irj neki az nem gaz. De ha erzed h o ezt nem igazan akarja akkor hagyd inkabb.
2016. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még a saját érzéseimet sem tudtam elmondani neki, nem volt rá alkalom. Ha írok neki és következőleg találkoznánk, hogyan tudom ezt megtenni?
2016. jún. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!