Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Jogosan háborodta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Jogosan háborodtam fel?

Figyelt kérdés

Az van hogy a barátommal másfél éve lassan hogy együtt vagyunk de ma mikor találkoztunk átmentünk hozzá. Tök jól elvoltunk majd mikor haza kellett mennem azt mondta elkísér de mikor kinyitotta a kaput egyből be is csukta utánnam azzal hogy: Egy szóval nem mondtam hogy a kapunál tovább kísérlek.


Elvileg fáradt is volt bár... Annyira nem látszott rajta.


Most ezt minek kéne ezt vennem?

Jogosan vagyok felháborodva?



2016. júl. 11. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azért meg ejteném hogy 'én meg egy szóval sem mondtam hogy kísérj el' ez azért bunkó és azt nem lehet a fáradtságra fogni
2016. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ezt egy viccnek akarta szénni csak nemsült ki jól...
2016. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom... Azóta ahogy láttam cheten is blokkolt azzal az üzenettel elötte hogy megígérem valamit tartsam be (??!!)

Nem is értem... De akkor most jogos hogy fel vagyok háborodva?

2016. júl. 11. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:

"megígértél valamit tartsd is be"

Ezek szerint ő többet várt volna annál ami ma nála történt? Nem tudom hogy milyen a kapcsolatotok, de ígértél neki valamit?

Na nem mintha ez sokat változtatna rajta. Ha valami problémája van akkor normálisan beszéljétek meg, és ne bunkózzon.

2016. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ígértem de betartottam...

(semmi rosszra nem kell gondolni)


Ezért nem értettem amit mond.


Meg... Pont ő mondja mikor mindig ő játsza el ezt hogy jó ezt metszem... Jó változok nem piszkállak Ennyit...


De semmi... És még én nem tartom a szavam...?

2016. júl. 11. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!