Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haborodtam fel? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haborodtam fel? Vagy en lennek tul feltekeny?

Figyelt kérdés

Tobb, mint 3 evet vartam egy pasira. Miutan osszejottunk egyre tobbet nezegettem a facebookjat es azt vettem eszre, hogy van vagy 2 csaj, akiknek szinte minden kepet like-olta. Raadasul a csajok is szepek, viszont az egyiknek bararja van. Engem ez annyira kiakasztott.

21L


2014. máj. 6. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ne hogy már képek like-olása miatt akadj ki.. Ez nem jelent semmit.
2014. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem volt jogos. Attól hogy kapcsolatban van nem kell megvakulnia, és ha tetszik neki egy kép had likeolja/mindent a szemnek semmit a kéznek/. Bár igazából ez csak téged minősít hogy mennyire nem vagy biztos abban hogy te elég jó vagy neki. Több hitet magadba.
2014. máj. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Egy férfi soha nem volt szemellenzőst ló egy kapcsolat épp ahogy a nő sem. Egy házasság is csak úgy működhet, ha a két fél megbízik annyira egymásban, hogy csak elnevetik még a nyílt flörtöket is.

Nézd, lehet bejön neki az a 2 lány, és akkor mi van?! Ha legközelebb is velük beszélget akkor kérdezd meg őt kacérkodva, hogy belemenne-e egy édeshármasba veled és vele és még, ha igent is mond akkor is nevesd el és mondd, hogy erre csak a fantáziájában van lehetősége.


Én még soha nem hallottam olyan esetről, hogy féltékenységgel bárki magához tudta volna láncolni a párját. Ha az egyik fél félre akar lépni vagy szakítani akar akkor megteszi, a féltékenység ezt nem akadályozza meg.

2014. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet a barátai, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni

bár abban igazad van, hogy ez kicsit túlzás volt tőle, de ne akadj ki ilyenen

2014. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
Bizony nem kicsit reagálod túl.
2014. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Evekig vartam ra, most megkaptam, es nem szeretnem elvesziteni.

A feltekenysegem legfobb oka pedig az, hogy regebben elterjedt a hir rola, hogy sokszor lattak mas csajjal. Sokat beszeltek regebben, hogy X csajjal lattak, ra 3 honapra mar massal. Bulikban szinte mindig kinez valakit maganak, vagy be is probalkozik nala.

2014. máj. 6. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg lájkolja, addig nincs baj. De mi lenne, ha kommentelne is oda nekik szépeket ? Ha ott a képük alatt bókolna nekik ? Na... sokkal szarabb érzés... elhiheted ! Egyébként a féltékenység nem fog segíteni. Őt választottad, mert szereted. Most majd meglátod, hogy ő is szeret e téged. Ha igen, akkor biztos lehetsz abban, hogy nem fog megcsalni, és nem fogod más lányokkal látni. Ha nem... akkor meg nem érdemel meg téged...!
2014. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A facebook like egy dolog. Sose értettem minek veszik komolyan az FB-t, egy vicc ebből kiindulni. És addig sincsen baj, amig másokkal is találkozik, vagy beszélget. Nekem is vannak nőnemű barátaim, és nem egyszer összeülünk beszélgetni, iszunk egy sört. Pedig kettesben találkozunk valahol ahol lehet kapni malátaszirupot :D

Túlreagálod, és ha igy fojtatod böjtje lesz. (önbeteljesitő jóslatként működik a féltékenykedés! Ha sokat csinálod más nők karjába lököd akiknél "nincsen börtönben". Férfi szabadság vágyával ne szórakozz, mert garantált a bukta!) És jaguár bejegyzését figyelmesen olvasd el, nagyon igaza van!

2014. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!