Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha feszült vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha feszült vagyok a kiszemeltjeim mellett?

Figyelt kérdés

Majdnem 16 éves srác vagyok, eléggé okos(amiért sokan azt hiszik, hogy stréber vagyok, állandóan tanulok, pedig igazából semmit, és emellett azt mondják, hogy nyaltam a tanárok seggét, és azért néznek jónak, pedig szerintem ilyet nem csináltam), önmagamat rondának tartom, mások szerint nem vagyok az, de azért a jóképűtöl is távol vagyok(ez jött le), nagyon beszédes vagyok, extravertált, és legtöbbször megnevettetem az embereket, a lányokat különösen.


Itt jön be a probléma, addig nincs gond, amíg barátságtól többet nem szeretnék, mert akkor nagyon jó poénjaim vannak(emellett viszont a szívüket is kiönthetik nekem, mert olyankor nem csak én beszélek), viszont a baj az, hogy nárcisztikus személyiségzavarral küzdök, ami azzal jár, hogy nagyképűnek mutatom magam, de igazából az önbizalmam a minuszban van, nagyon erős a megfelelési kényszerem, minden téren,-viszont lusta vagyok dolgozni- és ez abban is megmutatkozik, hogy amikor egy olyan lánnyal beszélek ,aki tetszik, próbálom megnevettetni, vagyis túlságosan figyelek arra, hogy mit mondok, és mindenre van egy poénom, ami viszont erőltetetté válik.

Egy csomót olvastam arról, hogy hogy szerezzek barátnőt, és próbálok úriember lenni, de ez abban merül ki, hogy fizetek nekik,előre engedem őket, próbálok leplezetten bókolni is meg ilyenek, és ettől szerintem inkább túnök csicskának (erre románul van egy nagyon jó szó, a fraier, ami sokmindent kifejez).


Az is probléma, hogy túl magasak az elvárásaim, és valamiért mindig olyan lányok tetszenek meg, akik más súlycsoportban versengenek, minimum 2 kategóriával feljebb.


Hosszú lett, és nehéz megtalálni az összefüggést, de most csak így jött ki.


Az önbizalomhiány odáig ment, hogy kicis esélyt se látok, és el sem hiszem, hogy lehetne valami azzal a lánnyal, mert kevés vagyok neki.


A lényeg az, hogy segítséget szeretnék, mit tudnék csinálni, hogy ne legyek feszült, tudjak olvasni a jelekből ilyesmi, vagyis, hogy leküzdjem a bajaimat, és legyen egy barátnőm, aki szeret, és én is szeretem őt.



2016. máj. 12. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

önismeret, érzelmi intelligencia


hasznodra válna.

2016. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért izgulsz mert ahogy írtad is azt nézed hogy mennyivel magasabb súlycsoport. Próbálj meg arra gondolni hogy ha bejössz neki, akkor nem az számít hogy hogy nézel ki stb. hanem hogy önmagadért tart jó fejnek. És az ne érdekeljen hogy a csaj jobb nálad.

16/L

2016. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nem tudok olvasni a jelekből, és csak a nagyon egyértelmű cselekvések alapján jön le a dolog.

Konkrét eset, hogy volt egy csaj, aki majdnem a barátnőm lett, és utólag rájöttem, hogy full belém lehetett esve, mert úgy nézett rám, meg minden, de én akkor is nagyon izgultam, hogy mivan, ha nem jövök be neki.

2016. máj. 14. 01:23
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem tud a nők nyelvén, annak ne is kelljen...
2016. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok, akkor mostmár sikerült döntenem a jövőt illetően, és mérnöki helyett teológiára megyek.

Nagyon sokat vaciláltam rajta, de mostmár eldöntöttem.

2016. máj. 15. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!