Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem voltam még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem voltam még szerelmes?

Figyelt kérdés

Mindenhol párokat látok, és már kezd zavarni. Én miért nem voltam még szerelmes? Soha egyszer sem voltam, pedig már 18 leszek, van olyan, hogy valaki soha életében nem lesz szerelmes?

17F



2016. júl. 14. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ismerkedsz senkivel akkor tuti nem fogsz szerelmes lenni :D
2016. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ismerkedtem, már vagy 20 lánnyal is és a 20ból elég sok érzet valami irántam, de én semmit.
2016. júl. 14. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még szerelmes. Volt, hogy megtetszett egy fiú, de szerelmes még soha nem voltam. 16/l
2016. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát egyszerűen nem találtad meg a megfelelő lányt az első szerelemre. Örülj inkább neki.. Így nagy valószínűséggel lesz valaki,akivel komoly kapcsolatod lesz. Mert,ha ezek után leszel szerelmes,akkor valószínűleg nagyon komolyan fogod majd gondolni :D Ezt inkább előnynek nevezném :)
2016. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz talán még több lánnyal ismerkedni. Élőben is
2016. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer mindenki megtalálja azt aki hozzávaló. Csak higgy benne

14/L

2016. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én se voltam még soha szerelmes, lehet hogy nem is akarok az lenni...


20/F

2016. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!