Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mekkora hátrány az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mekkora hátrány az, ha csak a legkisebb ( 70/A) melltartó jó rám? Mennyire normális, hogy emiatt "rosszul" érzem magam?

Figyelt kérdés

Engem ez nagyon zavar, főleg ha látom, hogy a korombelieknek, sőt a nálam 2-3 evvel fiatalabbaknak is nagyobb melle van (push up nélkül), mint nekem és mellé még az alakja is nagyon jó.


Fiúk, nálatok ez mekkora hátrány?

Mennyire zavar titeket?

Mit tehetnek, hogy ennyire ne zavarjon a dolog?


Kort is legyszi :)


16/L



2016. júl. 14. 16:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Nekem is csak akkora:) de én nagyon orulok annak, hogy nem nagyobb, legalább senki nem tudja megbamulni a melleimet az utcán😄 én pl imadok hason aludni és ha sokkal nagyobbak lennének úgy nem tudnék normálisan aludni.

Szóval szerintem ne aggódj ezen. :)

2016. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nyugi neem gáz mindenki mást szeret van aki az ilyet:)
2016. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 zóna_pocok ***** válasza:
55%
Nekem inkabb a kisebbek tetszenek, pont a "forma a lenyeg nem a meret" elv miatt. Sokkal jobban tetszik egy A kosaras mell, mint egy nem annyira formas nagyobb. A no idealrol alkotott kep amit a lanyok fejebe tomodnek nem a hetkoznapi ferfiak, hanem media alomnoje. Nem egy melltol lesz szep egy lany, igazabol eleg hatul van fontossagi sorrendben, valahol az arc, fenek, labak es has utan. De szerintem ebben a sorrendben a legtobb fiu egyetert velem :D
2016. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)


Felig-meddig megnyugtatnak ezek a pozitív válaszok, de meg így is zavar az, amikor folyamatosan probléma/zavar az, hogy kicsi a mellem

Ilyen a ruhavásárlás is...

Vagy amikor meglátok mondjuk egy velem kb egykorú part és érdekes módon a csajnak jók az adottságai

És szerintem ez is befolyásolja valamilyen szinten az onbizalmamat :/ 😁

2016. júl. 14. 23:52
 15/36 A kérdező kommentje:
#11: jó, persze, ilyen helyzetekben, vagy amikor futok, én is örülök neki, hogy kicsi, de amúgy meg nagyon zavar :/
2016. júl. 14. 23:54
 16/36 anonim ***** válasza:
18%

Milyen kétszínű idióták az itteni "férfiak", de mindent a punciért, ugye srácok? :D


Egyáltalán, semmi vonzót nem találok egy kis mellű nőben, számomra nincsen szexuális értéke. Nem érdekel, ha a segge rossz, csak melle legyen, a seggét bármikor meg lehet csinálni edzéssel, a mell genetika. Egyáltalán nem számít a segg.


Ugyanakkor ha beleszeretnék egy kis mellű nőbe, nem jelenti, hogy nem jönnék össze vele. Nem tudom, hogy hosszútávon okozna-e problémát, de az biztos, hogy rosszul élném meg, kérdés, hogy a személyisége és vele eltöltött idő minősége kárpótolna-e érte.


Szóval ez a helyzet.


Ha lenne két teljesen egyforma nő (személyiségileg, kinézetileg, minden egyéb), de az egyiknek C / D vagy afeletti melle van, a másiknak meg C alatti, a nagyobb mellűt választanám 100-ból 100-szor.


Ez az igazság. Azt viszont nem értem, hogy miért kellene rosszul érezned magad egy olyan dolog miatt, amit nem tudsz befolyásolni. Nyilván ha egy olyan férfival jössz össze, akinek a nagy mellek tetszenek (90%+), akkor kompenzálnod kell valamivel - ami működhet, ha a férfi akit választottál nem egy materialista-hedonista idióta, és mondjuk van egy közös érdeklődési körötök, amiben annyira jó vagy, hogy megérdemled a figyelmét. Engem politikával tudna megfogni egy nő, vagy filozófiával, vagy vallással, vagy történelemmel... Szóval elég kicsi a szórás. :D


20/F

2016. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Nekem a B kosár az ideálom (de persze ez csak egy ideál) De mondjuk nekem a kis mellecskék vonzóbbak, mint ami már nagy, vagy inkább egy A mint egy D.

De nem csak ettől az egy dologtól függ hogy egy adott lány bejön e, vagy sem :)

Tenni meg azt tudod, hogy elfogadod magad, amilyen vagy, most mindenki tudna hibát találni magában, de hülyeség, vagy amilyen vagy és ennyi.

20/F

2016. júl. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
72%

#16: Miért vagyunk mi kétszínű idióták? Mert te a nagy melleket szereted, de valaki meg a kicsiket? MErt nő csak a nagy mellű lehet, meg csak az tetszhet, aki mást mond, az hazudik? Nem gondolod, hogy a NORMÁLIS embereknek a mellméret nem mérvadó?

Te egy felszínes balf.asz vagy, ne ne idiótázz le senkit ok nélkül. :)

2016. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
Az okom te vagy, a szövegértésen meg dolgozz még, mielőtt megpróbálsz vitatkozni, különben úgy beégeted magad, mint most.
2016. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
85%

Annál nagyobb égés nincs, mikor valaki azt bizonygatja, hogy a férfiak legalább 90%-a a nagy mellű nőket szereti,holott legalább annyi kis mellet kedvelő van, mint a nagyot :)

Meg az se gáz, ha valaki egy mell alapján talál vonzónak/ nem vonzónak egy lányt, ugyanis egy lány kifejezetten a melléből áll, csak az lehet vonzó. Ugye?

Inkább te égetted be magad, mert az ilyen felfogás téged minősít, erről ennyit .:)

2016. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!