Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok leszbikus?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok leszbikus? Többi lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 8 éves koromban voltam először szerelmes egy fiúba. Lehet azt mondani hogy nem is tudtam mi az a szerelem, de az akkor is tényleg az volt és máig is azt gondolom. Nagyon jó érzés volt vele lenni, minden egyes percet élveztem. Aztán jött a mostani év, amikor összejöttem egy azelőtti haverommal. Nem is volt helyes, de akkor azt gondoltam, hogy csak belsőleg nézem. De aztán minden gond adódott, a legelső pedig az, hogy soha semmit nem éreztem amikor vele voltam. Amikor megcsókolt, nem is repkedtek pillangók a gyomromban, nem éreztem boldognak magam amikor vele voltam, stb. Az első igazán rossz dolog az volt hogy rájöttem, hogy utálok vele csókolózni, nem szeretek vele lenni. Amikor erre ráeszméltem, már éreztem hogy ennek nincs értelme, aztán meg jól kibeszélt a hátam mögött... Úgyhogy szakítottam vele. Azóta egyszerűen képtelen vagyok fiúkra gondolni. Nem megy semmi, ha a leghelyesebb fiúval elképzelem a csókolózást meg járást, attól is undorodok... Pedig másodikos koromban a világ legjobb élménye volt szerepmesnek lenni, de most olyan mintha megutáltam volna az összes fiút. A lányokkal semmi különösebb érzésem nincs, de egy ideje elkezdtem rá gondolni, hogy mi van, ha azért nem volt élmény avval a fiúval lenni, mert mi van, ha leszbikus vagyok... És lehet, hogy egy kicsit be is beszélem magamnak,de kezdek megijedni, hogy mi van, ha igen? A történethez az is hozzátartozik, hogy soha egyetlen fiú sem tetszett annyira, ezt sem tudom hogy miért van... Ha fiúkra gondolok undorodok, de ha lányokra (mármint mintha őket szeretném az ellenkező nem helyett) akkor meg mégjobban, és arra gondolok, ez mekkora baromság... Lehet hogy ez csak egy pillanatnyi állapot, és újra lehetek szerelmes a fiúkba? Lehet, hogy megtetszik még valaha is valaki? Vagy már sosem lesz ilyen? Vagy leszbikus leszek? Amit nagyon nem akarok és nem is érzek semmilyen ilyesmi hajlamot magamban... Nem tudom eldönteni hogy mit is érzek igazából. Kétségbe vagyok esve, és csak őrlődöm magamban... Kérlek segítsetek!

2016. júl. 17. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne gorcsolj ra ennyire, barmi is legyen, nem a vilagvege... adj egy kis idot magadnak, hogy kiheverd ezt az utobbi kapcsolatot, aminem rossz vege lett szerintem. Ne is gondolj semmi ilyen vonzodos dologra, es talan ha majd kicsit ellazulszes feleded az elozo pasid, akkor magatol fog egyszer csak jonni, hogy merre vonzodsz.
2016. júl. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy leszbikus vagy. Akkor 8 évesen se tetszett volna fiú.
2016. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nagyon erőltetni akarod ezt a szerelem kérdést, mintha most azonnal szerezned kéne valakit magadnak, de valójában semmi kedved nincsen most hozzá.


A másik pedig ha ennyire nem akarsz leszbikus lenni, akkor valószínűleg azért mert nem vagy az.


Nem kell tenned semmit, hidd el ha nem görcsölsz rá, akkor minden rendben lesz.

2016. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd (ahogy előttem is írták már), 15 évesen ez még nem a világ vége, sőt, inkább élvezd ki a lehetőségeket. Később majd (ha már nem erőlködsz) jönni fog valaki az életedbe, az hogy fiú-e vagy lány, már legyen a jövő zenéje.
2016. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biszex vagy
2016. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok lány átesik ezen, majd kinövöd. Nem kell ezzel foglalkoznod, koncentrálj inkáb a tanulásra és a hobbidra.
2016. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy leszbikus, nyugodj meg. Az a fiú nem tetszett neked,ennyi az egész. Nekem 36 (!!) éves koromig kellett várnom, amíg jött egy igazi szerelem!!! Addig én is csak fanyalogtam egyik vagy a másik fiúval kapcsolatban. Majd a sors elhozza, akit neked szán, de nem 16 éves korodban, hanem egy kicsit később. Addig ne fiúkkal foglalkozzál, hanem alakítsál ki igazi barátságokat lányokkal,amik egy életen át elkísérhetnek. Vagy olvassál, hogy a műveltségedet fejlesszed.
2016. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem vagy leszbikus..
2016. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!