Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy szinte mindig ezen agyalok?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hónapja vagyunk együtt a barátommal,és nagyon szeretjük egymást ,egyenesen imádom ^^ de mindig meg van azaz érzés bennem hogy úgysem fog sokáig tartani,pedig minden rendben ,nagyon jól megvagyunk.Csak aggódok ,mivel eddig egyetlen kapcsolatom se tartott sokáig és félek hogy megint ez lesz,és a megérzésem beteljesül,hogy valami nincs rendben.De most teljesen érthetetlen ez a megérzésem...nem tudom mi van velem..lehet hogy már csak azért aggódok mert nem szeretnék több embert elveszíteni ,túl sok embert veszítettem már el,nem akarom őt is elveszíteni...nem tudom..normális ez?

2016. júl. 18. 22:44
 1/4 zóna_pocok ***** válasza:
Az ember az eddigi tapasztalatai alapjan probalja megitelni a dolgok kimenetelet es a jovot. De nem normalis ha ezen aggodsz, ha semmi alapja nincsen. Bar, nem erzel valami uresseget a kapcsolatotokban amitol nem teljes? Nem hianyzik belole valami, ami miatt ugy erzed, hogy nem 100%-os a dolog? Ha nincs akkor csak siman az van, amit leirtam, folosleges agyalnod rajta.
2016. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát rögeszmének tűnik. A kis aggodalmaid helyett inkább a valódi történésekre figyelj, jól vagytok együtt? Jó volt tegnap, jót nevettetek? Nem kell aggódni.

Azért sem, mert az aggódás nem ad nagyobb biztonságot, nem úgy van, ha valaki eleget aggódik, akkor azzal kegyesebb lesz a sors és nem lesz baja.

Törekedni a jóra persze lehet, de annak teljesen más az előjele. Pl. lehet azt, hogy amikor aggódhatnékod van, akkor teszel valamit érte, akár apróságot, akár meg se tudja, vagy írsz neki valami kedvest és pozitívat, vagy veszel neki egy csokit, vagy fél kg. spenótot! :-) Tehát próbáld meg átfordítani az aggódást valami pozitív cselekvésbe, ami kettőtökért van. 44f

2016. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha valaki tudja, miről beszélsz, én tudom. Nekem is vannak néha feltörekvő démonaim, akik azt suttogják, hogy vége lehet. Mert egyszer mindennek vége LEHET, de az nem jelenti azt, hogy feltétlen vége is lesz. Ez egy kicsit olyan, mint a féltékenység, nagyon vigyázni kell vele. Ha túl féltékeny vagy, elveszítheted azt, akit szeretsz, mert nem bírja tovább a nyomást. Ez is hasonló, ha teljesen a rögeszméddé válik, akkor elveszítheted... Szerintem nincs miért aggódnod, ha te úgy gondolod, hogy jól megvagytok és ez tényleg így van, akkor ne figyelj ezekre a démonokra. Másfél hónap ugyan kevés idő, én 8 hónap távlatából beszélhetek, de nekem tényleg ritkán jutnak eszembe hasonlók, inkább csak akkor, amikor szomorú vagyok, és eszembe jut, hány embert veszítettem már el. De nekem ez a fájdalom ad erőt arra, hogy mindent megtegyek a kapcsolatunk érdekében, hogy jól és sokáig működjön. Ha te mindent megteszel, rajta múlik a többi. Ne hagyd, hogy a múltad befolyásolja a jelenedet és a jövődet. Ami volt, az elmúlt, és ezt kell először megértened és elfogadnod. Próbálj meg nem hátranézni, és élvezni, azt, amit az élet ad neked.
2016. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a válaszokat ^^ igyekszem temetni a múltamat,de azért néha előtörnek belőlem ilyen érzések sajnos,teljesen indokolatlanul ..De azért megpróbálok minél pozitívabb lenni,mindent köszönök :)
2016. júl. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!