Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 3 fiÚ aki szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 3 fiÚ aki szerelmes belém de én csak kettőbe. és nem tudom melyiket válasszam mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit válasszak

2016. júl. 19. 14:35
 1/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
9
2016. júl. 19. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Mit ne mondjak?Látszik, hogy egy 9 éves írta ezt a kérdést.


"Van 3 fiÚ aki szerelmes belém de én CSAK kettőbe."


Mi az, hogy csak kettőbe? xD Szerintem inább 9 évesen menj a játszótérre játszani, ne ilyen kérdésekre pazarold az időd....

2016. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettő fiúba nem lehetsz SZERELMES. Plusz szerintem még magával a fogalommal nem vagy tisztában. Az lehet, hogy kettő tetszik, szimpatikus, de szerelmesnek csak egyetlen egy fiúba lehetsz az (egyszerre). Még egy dolog. Miért kell választani köztük? Járnál valamelyikkel? És ha járnátok akkor mi lenne pluszba köztetek? Csak ti ketten lennétek napköziben az udvaron, nem a többiekkel játszanátok? Meg nem tetszhet annyira egyik se, ha mi nekünk kéne segíteni a nagy döntésben.
2016. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.
2016. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Ki gondolá, hogy már a 9 éveseknek is vannak ilyen gondjaik...
2016. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
A magas szőke kékszeműt. Az az igazi.
2016. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9 évesen szerintem még nem tudod hogy mi az a szerelem max aranyosnak vagy cukinak tartod őket de ez nem szerelem! :D
2016. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
XD
2016. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!