Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok két fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok két fiúba, de nem tudom melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Egyszerre ismertem meg őket úgy igazán, tehát egyszerre kezdtem el velük komolyabban beszélgetni. Az egyiknek van barátnője, de mégis velem flörtöl (nyilván, mert ebben én is partner vagyok), de én először nem tudtam, h már foglalt, nem én kezdeményeztem, meg ha tudtam volna, nem mentem volna bele a játékba... A másik fiúnak nincs barátnője, azt hiszem neki is tetszem, vele is húzzuk egymást, de én őt a barátomnak tartom, mármint a másik fiút is, csak nem értem, hogy most mi is van? Mindkettőjükkel imádok beszélgetni, egyszerűen élvezem, ha ott vannak mellettem, ha csak megyek valamelyikük mellett, bármit. Nem tudom, melyiküket is szeretem igazán? Kivel járjak? Úgy érzem, hogy választanom kell, hiszen gonoszság lenne, ha bármelyiküket is hitegetném, és aztán otthagynám. Segítsetek kérlek!

2014. júl. 20. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
járj az egyikkel
2014. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1, Nem vagy szerelmes.

2, Most megtudtad hogy van barátnője, szépen szállj ki a képből, majd a srác eldönti, hogy mit akar, előbb talán szakítson a barátnőjével, mert sokra nem becsüli.

2014. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szívünk harcol érted, döntsd el hááát!Három ember nem lehet egy pááár...zsámo!
2014. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De, úgy érzem tényleg az vagyok. Lehet, hogy nem olyan "lassú víz partot mos" alapú volt a megismerkedésem bármelyikükkel is, de biztos vagyok benne.

Hogyan szálljak ki a képből? Az nem opció, hogy nem beszélek vele, mert barátként is szeretem őt.

Persze, hogy járni fogok az egyikkel, csak azt kérdezem melyikkel lenne igazi, tartós kapcsolatom?

2014. júl. 20. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mi valami jósok vagyunk, hogy ezt tudjuk?.... ez nem szerelem.
2014. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
"Kivel járjak?" Azzal akinek van barátnője azzal. Hülye rib@.c!
2014. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom azt fogod választani akinek barátnője van :D

De ne csodálkozz aztán ha rajtad is túllép egy másik r1bancért :D

2014. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tartom magamat r*b@ncnak, illetve rajtatok kívül más sem tart annak :). Köszönöm, hogy válaszoltatok, bár azt a választ, amire vártam, már megkaptam valaki mástól :) További szép napot nektek, és remélem, egyszer megértitek, hogyan is gondoltam (akkor talán nem tartotok majd annak, aminek most :) ). Köszönöm, hogy meghallgattatok!
2014. júl. 21. 18:37
 9/10 anonim válasza:
Válaszd azt akit másodszorra ismertél meg mert ha igazán szeretted volna az elsőt akkor nem szerettél volna bele a másodikba.
2014. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszolónak teljesen igaza van!
2014. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!