Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az bejön a lányoknak, ha jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bejön a lányoknak, ha jól beszélek Románul?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 13:48
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
17%

jólvan, védjétek csak a szőröstalpúakat.

remélem a migránsokat is szeretitek legalább annyira, mint ezeket az aljanép románokat.

2016. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 likebike ***** válasza:
63%

Találkoztál már románnal,beszéltél vele?Ha nem,akkor meg mit ugrálsz itt.Semmit nem ártott neked.

Én nem védem őket egyáltalán.Sok paraszt van közöttük,akiket rühellek,de van köztük tisztességes,becsülnivaló ember.Te is utálsz biztos olyan embert,aki magyar.Nem kell mindenkit szidni,mert nem mindenki rossz.Sokan dicsérték közülük a magyar válogatott EB szereplését és a sajátjukban keresték a hibákat.

Én 15 éves vagyok,de esküszöm,hogy sokkal érettebben gondolkozok e téren,mint jónéhány felnőtt.

Ember,nem a világháború idején vagyunk,az már elmúlt.De ti azt hiszitek,hogy még mindig hősködni kell,a nemzetet védeni.Meg hagyjuk már Trianont,nem ők döntötték el,hogy területeket csatoljanak Romániához.Amúgy is,annak már majdnem 100 éve,kár ezen sírni,bár szomorú dolog,semmit nem érünk a nyavalygással.

Meg ez a szőröstalpúzás is az elején volt vicces,mostmár erőltetett és nagyon gyerekes.

Ha át sem lépted a magyar-román határt(a magyart írtam elsőnek direkt,hogy ne sírjatok),akkor nincs miért itt pofázz.

Magyar vagyok én is.De legyen már egy kis eszetek,hogy nem kell örökké ócsárolni egymást.Remélem,eljutott oda,ahova kell ez a komment.

2016. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
De a "magyar"-t nem nagy betűvel írtad:)
2016. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 likebike ***** válasza:
De,egyszer igen:).Na jó,tessék:"Örülök,hogy MAGYAR vagyok".Remélem,megnyugodott a lelked:DD
2016. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
64%
Mi ez a szőröstalpuak, idióták? Hmm? Egy románnak sem szőrös a talpa. Fejezzétek már be. Unalmas. Fogadjátok el egymást, peace meg minden.
2016. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
39%

Képzeld el, voltam már abban a lepratelep országban.

A Magyar-román bukarestben rendezett meccsen. És volt szerencsém több románhoz is, és mind mocskos aljanépség volt. De legalább egy-kettő ki mert állni, de azok el is lettek verve. A román az örökre egy aljanép marad, úgy mint a tótok meg a történelemmel nem rendelkező szlovákiájuk.

2016. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Köszönöm #24. Végre jól fogok aludni:D


Amúgy én erdei tábor keretében voltam...

Mondjuk úgy, hogy szegény gyerek az első napon lenullázta magát (10e-t hozott). Ja persze egy román fiú is közrejátszott. Az meg gazdagabb lett 10e forinttal:D (forintba).

2016. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 likebike ***** válasza:
69%

Hát persze,pont jó helyen voltál te is:DDD.Ahol a románok egymást verik meg egymást csesztetitek és ahol a két ország felhőtlen kapcsolata testet ölt.Meg kb.3-4 napot lehettél ott,az kb.egyenlő a semmivel.Tudd meg,hogy te te se vagy több annál egy románnál,ha csak szidod őt.A magyaroknál és a románoknál is egyaránt van jó és sz@rkavaró ember.Élj le 15 évet ebben az országban és akkor beszéljél.

Anyám le akarta tenni a doktorátusát kémiából és egy magyar tanárhoz fordult,hogy segítsen neki,koordonálja őt.A tanár,aki akkor 64 éves volt,azt mondta,hogy nem segít neki,mert nyugdíjba megy és hagyja békén.Ekkor egy román tanárhoz fordult,aki akkor 72 éves volt,de maradt a szakmában,mert tanítani akart az egyetemen és abban az évben ment nyugdíjba.Ő szivesen vállalta a feladatot úgy,hogy Amerikából is csiszolta a munkát.És Anya sikeresen megvédte a 200+ oldalas dolgozatát elektrokémiából.Pedig mondhatta volna,hogy te már nem kerülsz sorra,keress mást.De vállalta és Anya volt az utolsó doktorandusza.Utána nyugdíjba vonult.

Látod,ezért nem ítélek el minden románt.Mert ha ő nem lett volna,akkor most a fizetése kb.átszámítva 90.000Ft-val lenne kevesebb.Szóval az a "szőröstalpú,büdös román" miatt sokkal jobban élünk.Peace.

2016. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
30%

Minden milliomodik ember ilyen romániába.


Amúgy meg 15 éves vagy. Azt mondtad azután p0f@zzunk, miután kint éltünk 15 évet...

Kapisgálja mindenki?:)

2016. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
0%
Ja és nekem bőven elég volt az az 1 hét. Többet nem kérek abból a helyből.
2016. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!