Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az bejön a lányoknak, ha jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bejön a lányoknak, ha jól beszélek Románul?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 13:48
1 2 3 4 5
 31/50 likebike ***** válasza:
Úristen,akkor 12 évet élj,ha az óvodás kortól akarod számítani.Meg ha nem ismered őket,akkor nem kell róluk rosszat mondani.Az a 3-4 ember az meg nagyon nagy szám,akikkel összefutottál és hulla részegen verekedtek meg "sugeti p*la,bozgori nebuni"-t ordibáltak.
2016. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
62%

Komoly némelyek ilyen hülyék ,hogy lehetnek?

Szerintetek minden román gonosz ember? -_-

2016. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
#31, te keversz engem a többiekkel. Nézd már meg a százalékunkat, kérlek.
2016. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsétlenségek! Azok vagytok mind! Ne csak itt legyen nagy a szátok! Gyertek el ide és követeljétek vissza Erdélyt ha ennyire fáj. Nem a mai románok tehetnek arról, hogy elvesztettétek Erdélyt (és a többi országrészt, de arról szinte senki sem beszél bezzeg). Nagyon idegesítőek vagytok ám. Születésem óta itt élek és ha NEKEM semmi gondom nincs a románokkal, el tudom őket fogadni és normálisan élni akkor NEKTEK rohadtul nincs beleszólásotok SEMMIBE. Próbáljatok meg úgy élni, érettségit letenni, hogy a románt itt a magyarokbak is ANYANYELVI szinten kell tudni ahhoz, hogy átengedjenek a vizsgákon. Próbálj meg elmenni egy nagy városba ahol alig tudsz eligazodni, azért mert sz@rul tanítják a nyelvet (itt legalábbis). Ha ezek után én nem utálom a románokat NEKED te, aki ott ülsz a gép/telefon előtt és írod a sok szutykot. Neked SEMMI, ismétlem SEMMI OKOD RÁ, HOGY UTÁLD ŐKET. ATÂT. ENNYI.
2016. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
0%
Isten ments, hogy újra részünk legyen.
2016. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 likebike ***** válasza:
Akkor meg miért jár a szátok egyfolytában?Mondom:ha nem élsz itt egy huzamosabb ideig és nem beszélsz nap mint nap az itteni emberekkel,akkor nincs miért beszéljetek.Meg egy + nyelv akkor is jó jön,attól függetlenül,hogy az román,svéd vagy orosz.Nem vagyunk románok,semmilyen román nincs a családban,magyar iskolába járok,szóval csak emberségből "védem" őket.
2016. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Amikor ezeket a kommenteket olvasom, valahogy nehezen tudom elhinni, hogy az ember a teremtés csúcsa. Ha egy román ezeket elolvasná valószínűleg innentől kezdve sokkal jobb véleménnyel lenne a magyarokról. Csodálkozunk, hogy Európa nagy részén utálnak minket, nem is értem miért. Az óvodában a kisgyerekek szokták egymást szőröstalpúnak csúfolni. Amíg lenézzük és semmibevesszük a szomszédainkat, addig ne is csodálkozzunk rajta, hogy a "szent és ártatlan" magyarságot mindenki gyűlöli. Mitől mocskos és alja egy nép, vajon aki ezt írta mennyivel különb náluk?
2016. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
29%

Elegendő román van itt, Magyarországon is, ahhoz, hogy nap mint nap találkozzak velük. Nem kell mennem sehova.

Sőt, lassan több c!g@ny, meg román él itt, mint Magyar.

2016. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 likebike ***** válasza:
És hogy beszélsz velük?Netán románul?
2016. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

És hol írtam, hogy szóba is állok velük?

Netán sehol?

2016. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!