Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha nem akarok még kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem akarok még kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves fiú vagyok és a fiúkhoz képest is későn érő. :D Ahogy itt olvasgatom, az összes kortásnak van barátnője meg minden. Én inkább haverokkal kempingezek, bringázok, túrázok, csajozok. Ezek inkább kalandok mintsem az elköteleződés... Gáz?

2016. júl. 22. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?Annyi ilyen kérdés van egyébként...a válasz mindegyikre az hogy csináld amit jónak érzel.
2016. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van 16 évesen kapcsolata sem hinném, hogy "elköteleződésről" beszélne, de természetesen nem baj. Csak okosan "csajozz" és ne bántsad meg őket azzal, hogy nem akarsz semmit, a te korodban gyorsan jön a rózsaszín köd a lányoknál.
2016. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Jajjj, ennek a kérdésnek is ugyan az a lényege mint a többinek-.-

Ez a felesleges "dehogy, normális vagy, sőt!" 20 embertől, mert hallani akarom-.-

Hagyjátok ezt abba! Napi 2, 3 kérdés van erről... istenem

Tegyétek ami nektek jó, pontosan tudod te is és én is, hogy nem azért kérdezted mert gáznak tartanád...

2016. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Élvezd ki, hogy még nincs barátnőd! Nekem18 évesen jött, de utólag várhattam vele volna 20 éves koromig is, mert abban a pillanatban vége a gyermekkornak. Sok pluszt adhat egy lány, de sok mindent el is vesz. Hirtelen fel kell nőni értük.
2016. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fuuu nem kell több válasz szerintem a #3 válaszoló leírta a lényeget.
2016. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek 4-essel. Olyan jó meg gyereknek lenni. :D
2016. júl. 22. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent elmondtak :) Dehogy baj. :)Keep it real
2016. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!