Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan érzésetek, hogy sose fogjátok megtalálni a nektek való párt?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan ez mint egy ördögi kör, megbízol valakiben majd csalódsz...jó szinglinek lenni de álmodozni is jó a tökéletes pasiról aki nem létezik.

L/18


2012. dec. 29. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt, van.
2012. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 vagyok és minnél több embert megismerek annál biztosabb vagyok abban, hogy nem létezik, nem hogy megfelelő, de még csak kicsit normális se...
2012. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:

Most is így érzem.

A tökéletes pasi meg vagy nem létezik vagy nem elérhető. Ismerem a tökéletest (számomra), de tudom, hogy nem állna szóba egy olyan lánnyal mint én, mégis jó érzés álmodozni róla....


Nehéz ügy de, fel a fejjel pláne ilyen fiatalon!


25/L

2012. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Volt és van is. :(

Bár most inkább úgy érzem, sokkal jobb nekem egyedül.

2012. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Van. De legalább úgy csinálom ahogy nekem tetszik és nem pofázik senki bele!
2012. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Volt. Aztán hirtelen rátaláltam, de sajnos technikai okok miatt nem lehetünk együtt, úgyhogy el kell felejtenem.


A dolog titka az, hogy nem tökéletest kell várni, hanem valakit, akit a hibáival együtt is szeretni tudunk, mert a pozitív tulajdonságai ellensúlyozzák a negatívakat.

2012. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mikor szingli vagyok mindig azt hiszem, hogy van. De mikor kapcsolatban vagyok rájövök, hogy nincs.

25/F

2012. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Folyamatosan az van. Mikor végre megtaláltam, a sors elvette tőlem. (5 éve) Nem tudom, hogy van-e az életben több "nagy Ő" is, mert ha nem, akkor én ettől kezdve már csak becsapom magam, és lehet, hogy mást is. 32/N
2012. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cípőben járok, a kor is stimmel. Néha már frusztrál, hogy elmegyek valahova és gondolom lesz ott valaki aki nekem való, erre csak nyomulós bunkókkal hoz össze a sors.
2012. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Pont nemrég szembesültem ezzel megint.
2012. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!