Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszene egy ilyen mint fiú mint én? Korombeliekre vagyok kíváncsi nem az idősebbekre hogy nem kéne még csak kíváncsi vagyok. Többi lent

Figyelt kérdés
Kb 175cm magas 13 éves sötétbarna hajú barna szemű fehér bőrű.NS rock-ot NS black metalt oi zenét pagan metalt hallgatok de aki lát az nem gondolná hogy ezeket hallgatom mert nem így nézek ki.Szeretem ha csend van körülöttem szeeintem ennyi majd kérdeztek még ha ennyi nem volt elég vagy nem

2016. júl. 28. 14:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Kicsit jellemeztéd magad belülről, ez az információ nem elég ehhez.
2016. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Szerintem még van időd barátnőhöz, de ettől eltértem igen.14l
2016. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
Hát,nem sok jellemzés,de igen.12/L (remélem nem baj hogy egy évvel fiatalabb vagyok.)
2016. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Aki kedves velem azzal én is de aki bunkó azt türöm egy darabig aztán eléggé ki szoktam borulni szeretem a természetet és szeretek mozogni főleg úszni szeretek pókerezni de veszíteni nem utálom ha valaki ócsárolja a zenéket amiket hallgatok vagy engem.Szeretek hülyéskedni de legtöbbször a barátaimmal inkább a politikáról beszélünk főleg szidjuk szeretem megnézni ahogy felkel a Nap.Ha unatkozok azon gondolkozok hogy hogy szerezzük vissza Nagymagyarországot.Aki akar kérdezzen még nyugodtan
2016. júl. 28. 15:19
 5/36 anonim ***** válasza:
Hát barátom, ha külsőre jól is nézel ki, ha kiderül, hogy NS baromságokat preferálsz akkor a csaj ha nem sík kretén akkor elkerül jó messziről... Bocsi, 13 éves vagy, majd kinövöd ezt a hülyeséget, reméljük 10 év múlva már csak nevetni fogsz azon, hogy valaha is eszedbe jutott az, hogy a nemzetiszocializmus klassz dolog.
2016. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Most hogy így visszanéztem tényleg kevés volt a fenti jellemzés nagyon
2016. júl. 28. 15:31
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

"legtöbbször a barátaimmal inkább a politikáról beszélünk főleg szidjuk"


Amikor 13 évesek tanakodnak arról, vajon mi a hiba a rendszerben? Jaj, de megnézném...


Visszaszerezni az elcsatolt területeket? Pihenj egyet...

2016. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nem erre vagyok kíváncsi tudom hogy manapság az a menő ha valaki meleg vagy páva vagy mik ezek.Bátyám is ennyi idősen kezdte és most is ilyen tudom én nem a bátyám vagyok de te se lennél más véleményen ha ezt a falut kellene látnod születésedtől.Jövőre is jön még egy cigány az osztályba a tanárok csak nekik kedveznek azért kaptam egyik hónapba magatartás kettest mert szotyit ettem a cigó ennél durvább dolgokat csinált és semmi ja és hogy megnéznéd ahogy 13 évesek politikáról beszélnek nézz vissza egy Hitlerjugend videót biztos van youtuben.Ne röhögj ezen mert nem én tettem ezt ez olyan mint mikor mondják hogy nem tehet arról hogy cigány.Valaki csak divatból csinálja én nem most mindenki röhög rajtam de lehet hogy Hitleren is röhögtek.Nem a politika rovatba tettem ezt a kérdést már volt olyan is de letörölték
2016. júl. 28. 15:47
 9/36 anonim ***** válasza:

Figyelj, senki nem mondta, hogy a "páwák" lennének a "menők". Alapból hányinger, ha valaki ezzel jellemez valakit. Viszont az ellenük, és a romák ellen irányuló gyűlöletedre senki nem lesz kíváncsi. Arra sem, ahogy "szidod a politikát", és arra sem, hogy magyarságodra büszke vagy.


Ez van.

2016. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Én értem azokat akik szerint még ebben a korban minden korai de nem tudok neki mit csinálni. ja és ebben a világban ahol az iszlamistak mindenhol gyilkolasznak, afrikaiak rohangálnak át a határon, ciganyok fosztogatnak és melegek vonulnak fel milyennek kéne lennem.csatlakozzak az előbb felsoroltakhoz vagy védjem őket. vagy narkozzak cigizzek meg reppeljek. melyik a rosszabb a hazaszeretet vagy az előbbiek?szerintem nem kérdés.Nem akartam eddig írni ezt de valami olyat írtam amit nem engedtek és azt kerestem
2016. júl. 28. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!