Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 évesen is szűz vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen is szűz vagyok és irígykedem a korombeliekre. Hogy enyhítsem?

Figyelt kérdés

Nem divatból akarom elveszíteni és nem is egy éjszakással, de úgy irígykedem a korombeli 16-17 évesekre.


Van egy barátnőjük akivel szerelmeskedhetnek... Én meg mêg a közelében sem voltam hogy barátnőm legyen.


Mindenhol azt hallom hogy 16-17 évesen veszítik el és nekem még fogalmam sincs hogy mikor lesz barátnőm.

Ha lesz...


17/f


2016. ápr. 14. 11:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hol ismerkedsz?
2016. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
És ha mondjuk mindenhol azt hallanád, hogy 18-19 évesen veszítik el ? Akkor most jól éreznéd magad ? Ha te azért érzed magad kellemetlenül mert másokból indulsz ki és másokat szeretnél követni, akkor hajrá... Szerintem nem így kellene gondolkodnod. Irigykedés mindig egy olcsó dolog volt, nem célravezető. És hidd el, hogy azok jó része utána megbánja aki korán és rossz emberrel veszíti el. Aki viszont később veszíti el jó emberrel nem fogja azt mondani, hogy jaj de kár, hogy csak most...
2016. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sehol sem ismerkedem... Otthonülős vagyok,suliban sem beszélek lányokkal mert nem tetszem nekik...


Egyebkent nem követni akarom őket hanem szeretet hiányos vagyok lányok terén...

2016. ápr. 14. 12:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor az első lépés, hogy beszélgess lányokkal. Ha élőben nem megy akkor ide szokott érkezni napi szinten hasonló kérdés lányoktól, írj nekik privátot, szerezz egy kis önbizalmat, és próbáld meg élőben is.

Valóban nehéz lehet, de ezekért a dolgokért tenni kell, nem pottyannak az ölünkbe a lányok. ;)

2016. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Hogy akarsz baratnot,ha otthon ulsz?

Ismerkedj..menj ki haverokkal,bulizni,ilyesmi..hiddel,nem minden lanynak a kulso a fontos;)

2016. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigykedj, örülj neki, hogy ilyen a természeted. Aki olyan korban kezdi el a nemi életet, amikor ég lelkileg, érzelmileg sincs felkészülve a dologra, az csupán az egésznek a technikáját ismeri meg és soha, vagy ritkán fogja társítani érzelmekhez és könnyebben váltogatja az élettársait is, miközben magányosan érzi magát az életben.
2016. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
El kéne kezdeni tenni valamit, ha csak sajnáltatod magad itt, nem lesz jobb. Kezdj el gyúrni, kezdj el jó ruhákat viselni, szerezz önbizalmat és kezdj el ismerkedni, csak így működik ez vagy, ha nem hallgatsz rám, és nem teszel semmit, csak sirdogálsz h neked úgyse fog menni, meg de jó másoknak akkor 20 évesen is szűz leszel csak mondom. Nem negatív kommentet akarok írni, csak néha az igazság fáj. szóval tegyél érte!
2016. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Anotalkon szoktam beszélni,de nem nagyon megy.


Nincsenek barátaim...ha lenne nem ülnék itthon.


Tudom hogy jobb ha nem fekszem össze mindenkivel,de akkor is rossz legbelül.


Tudom hogy 20 évesen is szűz leszek...

2016. ápr. 14. 16:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy 20 évesen szűz leszel-e hanem hogy lesznek-e embered körülötted és boldog leszel-e. Ne panaszkodj, anotalk egy elég silány oldal, de kezdetnek megteszi, csak próbálkozz kommunikálni.
2016. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23 vagyok és még szűz vagyok
2016. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!