Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez irántam valamit vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Ha meglát megölel, amikor egyedül vagyok mindig odajön hozzám, és azt veszem észre hogy nagyon sokszor nézi a számat. Volt olyan is hogy hazakísért és amikor megölelt nem akart elengedni. Ha mondok valamit neki pasi témában nagyon furcsa és alig figyel arra amit mondok.. Amúgy 16/L és 16/F

Szerintetek csak sima baráti gesztus és csak én gondolok többet, vagy tényleg érez valamit?



2016. jún. 5. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:
barátság extra:D?
2016. jún. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg vonzódik hozzád, és nem imponál neki, hogy más pasikról beszélsz előtte.
2016. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyenem. Beléd van esve teljesen. Félénk és nem meri elmondani a nyilvánvalot. Más pasikrol ne beszélj előtte mert én is sajnos ezt csináltam és majdnem elvesztettem őt. Előbb vagy utóbb elege lesszert olyan szintű féltékenyseg árad benne. Akkor tudnám elmondani hogy mit tegyél ha kicsit tobbet tudok. Te neked bejön?
2016. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hogy bejön-e? Persze hogy bejön, szerelmes lettem belé azthiszem.:/
2016. jún. 5. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2016. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek de te hülye ha nem fogod fel h egymásba vagytok esve. Ja kezdeményezz te. Mond el neki hogy mit érzel. SZORÍTOK!!!!!! Majd írd ki h mi lett légyszi.
2016. júl. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát ma mondtam el neki. Miután kimondtam elkezdett mosolyogni átölelt és elment.. :DD Most nem tudom mi van..
2016. júl. 9. 18:25
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet ugy megörült h szivrohamot kapot xD
2016. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet ki tudja :DD xD
2016. júl. 10. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Na,összejöttetek?:D
2016. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!