Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miért van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miért van önértékelési problémátok?

Figyelt kérdés
Sok lány nem látja szépnek magát pedig azok nagyon jólnéznek ki még a csúnya lányok is! Szerintem.. De akkor nem értem miért van önértékelési problémátok pl:kicsi a mellem,csúnya vagyok..meg stb.. Szerintem nincs csúnya lány mert én elfogadom olyannak amilyen és ez a fontos néha ki készülök amikor egy csaj azt mondja hogy ilyen meg ilyen a külsőm.
2016. júl. 30. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rengeteg beszólás, csúfolódás, kritizálás miatt. Főleg a kiskori csúfolódások (egy olyan betegség miatt volt amiről nem tehetek) mély nyomokat hagytak bennem.
2016. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak csak nem hazudhatok, ha ott áll előttem az igazság a tükörben. Amikért van ilyen problémám: duci vagyok, alacsony vagyok, jobban lógnak a melleim az átlagnál, striás egy kicsit a combom belső fele, kicsit szőrös a hasam...stb folytassam?

Annyi, hogy nem panaszkodok ilyenekről másoknak, mert nem kell a vélemény, hogy "jaj nem is". Így látom, ez van.

2016. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek kritikusabbak önmagukkal szemben, mint másokkal
2016. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Mindig átlagosnak tartottam magam, és nem érdekelt az, hogy lehetnék jobb. Csak akkor zavar néha, amikor a barátnőimet istenítik a fiúk, engem pedig semmibe vesznek. Ilyenkor elszomorodok, hogy miért nem vagyok szebb, de 5percig tart a bánatom aztán nem foglakozok vele.
2016. júl. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszerűen nem látom magam elég szépnek.Persze amikor meglátok egy nálam csúnyább lányt vagy csak olyan kedvem van vagy pont jól ál egy ruha akkor még tetszek is magamnak de utána mindig meglátok egy nálam is szebb lányt és kikészülök.Amúgy régen emiatt nagyon aokat sírtam,gyűlöltem a testem de azt vettem észre , hogy ahogy növök egyre jobban kezdem elfogadni a helyzetet.16/l
2016. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs :D

Nem kérek privát üzenetet, mielőtt bárkinek megfordulna a kis fejében :D

2016. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vastagok a combjaim és kicsit striások, nem lapos a hasam, kicsik a melleim, ronda a hajam és a bőröm, vékony a szám, aszimmetrikus az arcom, stb. Valószínűleg a sok beszólás miatt látom magamat csúnyának. L
2016. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A sok negatív kritika amit kaptam, be szól a sok, csesztetés, kikösítés meg ilyenek miatt...

14L

2016. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azok közül a lányok közül, akik panaszkodtak neked több is szépnek gondolja magát, csak azt akarta hallani, hogy: nem vagy ronda, szép vagy!! Másrészt meg amikor belenézek a tükörbe jobb pozitívan csalódni, mint negatívan, ezért eleve rondának képzelem el magam. 15/l
2016. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nézz meg cirka három női fehérnemű/smink / akármi reklámot, amiket nőkkel ábrázolnak.

Én is lány vagyok, tudatosan ezeket a reklámokat kívül hagyom, de van egy pont amikor nem megy...

Az egész fogyasztói társadalom ebből kell ,hogy álljon , hogy ha nem a legjobb ruhában van a csaj ( ergó te ) érezd magad szarul , ha nem vagy olyan vékony mint a secretes modell csaj ( érezd magad szarul ), ha nem tudsz lefogyni ( érezd magad szarul )

És én speciel nem gurulok , ezen témákat figyelmen kívül hagyom ( nem ugrok a reklámra, ami ömlik mindenkire) De tény és való ,hogy bevonzza azokat a nőket, akik sajnos nincsenek tisztában magukkal ( befolyásolhatóak ), ezen nők megveszik az év termékét, ezen nők fogyóznak és ezen nők csak az aktuális trendnek megfelelő körömlakkot használják...

De közben meg nincs énkép ....

Trendet követnek és elvész a lélek , az én maga... a személyiség.

EGy lány, aki nem tartja magát szépnek.

2016. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!