Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12L vagyok,154 centi,41 kg....

12L vagyok,154 centi,41 kg. Nem vagyok kövér de az utóbbi évben kicsit kerekedtem, és az anyám folyton elhízottnak, zabagépnek, husinak nevez. Normális ez?

Figyelt kérdés
Mit csinalhatnék? Milyen módszerrel lehetne egy kicsit visszahúzni a kerek pocakom? Normális ez a súly az én koromban? Előre is köszönöm a válaszokat.

#testképzavar #Önértékelési zavar
2016. júl. 30. 18:12
 1/8 anonim válasza:
44%

Szia:)

13 eves lany vagyok, 153cm, 43kg. A hasam nekem is "nagy", es engem is zavar. Ugy gondolom az, hogy anyukad beszologot eleg banto, tudom, mert az enyem is ezt csinalja csak epp masik testreszemmel. Probalj vele beszelni, h ez neked nem esik valami jol. Ha van esze megerti. Az enyem nem ertette.

2016. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hogy anyukád ilyeneket mond.

Vékony vagy. És nyilván nőiesedni fogsz és nem lesz örökre kislány formád. Anyukádnak inkább segítenie kéne, nem piszkálni.

2016. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kovetkezo evekben hatalmasat fogsz noni es a pocakbol semmi nem fog maradni. Addig is sok viz, zoldseg, gyumolcs es egy kis mozgas. Ennyi. 12 evesen nem kell meg evvel foglalkozni, nem vagy tulsulyos.
2016. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
a magasságodhoz kell viszonyitani a sulyod,én 170cm vagyok...ebböl -100...70...és ennek a 10% még..azaz 7...70-7=63 kilonak kell lennem......akkor most kövér vagyok mert nem vagyok 55kg alatt meg ilyen mai tini baromságok??!! nem....154-100 54-5,4... 49 nek kene lenned ... sovány vagy..
2016. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

5: egy 12 éves, valószínűleg serdülés előtt álló emberről beszélsz.

Teljesen normális a súlya.

2016. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el fogyozni nem tesz jot ha lenne felesleg akkor se kene mert nosz meg valoszinuleg egy 10 est es a jo csajok mindig kicsit teltebbek nem szep a csont
2016. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Különösebb felesleged ilyen számokkal nem nagyon lehet, anyád pedig igen felelőtlen.

Normális súly, az biztos (egy csepp felesleg a hason tök normális, főleg lányoknál, akiknek jóval magasabb az esszenciális testzsírszázalékuk és általában nem is áll nekik rosszul egy kis lekerekítés, nem kell csontosnak, szálkásnak lenniük).

Jobb életmódra válthatsz, mozoghatsz is többet, az OK, de fogyózásba dehogyis kezdj.

2016. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat. Most úgy nagyjából megnyugodtam, anyuval is beszélnék ha...na mindegy. Sportolni most is nagyon sokat sportolok, elég aktivan táncolok.
2016. júl. 31. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!