Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elfogadottab az ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadottab az ha egy 14 éves lány discoba jár, iszik, drogozik, cigizik, szexel, mint ha egy 13 éves lány csinálja ugyan ezeket a discoba járás kivételével?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne!!
2016. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
nem tudom, mindenesetre szerintem se 13, se 14 évesen nem kellene ezeket csinálnia.
2016. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Mert ő már "nagyobb".

Bár én azt mondom, a piálás, drogozás, cigizés egyáltalán nem elfogadható sem 13, sem 14 évesen, és idősebb korban sem tartom valami becsülendő dolognak.

2016. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Mármint: azzal semmi bajom nincs, ha valaki alkalmanként megiszik egy pohár bort, vagy egy pohár pezsgőt. Azzal sincs bajom, ha valaki felnőttként dohányzik, mindaddig, ameddig azzal mást nem zavar. De amikor látom a házunk előtt tántorgó részegeket, vagy pl. azt a tagot, aki minden délután szinuszgörbét leírva tolja haza a biciklijét, hiába felnőttek, az se jobb, mint ha egy 13 éves csinálja ezen dolgokat.

Csak tudod, némileg más az, ha egy felelősségteljes ember tudatos döntése a saját egészségének a szétrombolása, meg megint más, amikor egy kiskorú menőzésből csinálja ezt, úgy, hogy igazából fel sem fogja, hogy mit művel.

2016. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sokat számít az az egy év is , de drogozni nem kellene semilyen korban sztem. ennyi idősen még inni se
2016. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt művel a saját életével amit akar.

Valójában nem is a kérdésre akarok válaszolni, csak érdekelne hogy szerzik be a piát, drogot, cigit?

2016. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kérdés javítása: mintha, ugyanezeket.

#3as: az elfogadható, hogy szexel?

#5ös: igazad van, egy èv is sokat számít.

#6os: nagykorú haverok, ismerősök veszik

2016. aug. 2. 13:59
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
A drogozás senkitől nem elfogadott,a cigizés az ilyen korúaknál abból áll , hogy le sem tüdőzi csak vagánykodik amíg nem kap szájrákot.Ezeken kívűl nem tudom , hogy 13-14 éves gyereknek mi szüksége szexre,disco helyett meg én ennyi idősen örültem , hogy elmehettem egyedül a barátaimmal moziba,shoppingolni,bowlingozni.Nem tudom hol elfogadott bármelyik is...ezt honnan veszed?
2016. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek csöppet sem elfogadott dolgok! Ne légy már egy hülye p*csa! Ilyen korban egyiket se kellene! Katasztrófa...
2016. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval 13 éves vagy és szexelsz. Gratulálok. Nem volt más elfoglaltságod, mint szét tenni a lábad egy pasinak?
2016. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!