Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírok kiigazodni rajta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok kiigazodni rajta. Most mégis mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régebben próbálkoztunk összejönni, de aztán valahogy abbamaradtak a találkozások és nem lett belőle semmi. Egyszer meg is beszéltük ezt, és az lett a vége hogy köztünk nem lesz semmi. Aztán lett egy barátom. Mikor szakítottunk egyből feltűnt megint ez a fiú, folyton rámírt msn-en hogy miújság és egyebek.

Ma buliban voltam, ahova ő egy nagy társasággal jött..de nem velük volt hanem leült mellém és végig velem beszélt.Hozott nekem innivalót is csak úgy. Meg volt egy fura megjegyzése is. Kilátszott az alsógatyája erre mondta hogy spongyabobos de mivel foglalt vagyok nem mutatja meg. Kérdeztem hogy ha szingli lennék megmutatná?:D Erre azt válaszolta "hát hogy a francba ne". Meg egyszer átölelte a derekam is,folyton engem nézett sőt a szemembe. Most nem értem, ha egyszer kimondta hogy köztünk nem lesz semmi akkor miért adott most jeleket? Létezik hogy valaki meggondolja magát ilyen ügyben...hiszen nem változtam azóta semmit..ugyanaz vagyok aki akkor voltam most miért kellenék neki mégis?


2011. aug. 28. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:

megakar dugni, ahogy én is most valakit.

írj egy mailt

2011. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan naívak vagytok lányok!


Csak meg akar dugni, de te meg azt hiszed, hogy szerelmet kaphatsz tőle. Ez a ti vesztetek.

2011. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem elég idős vagy ahhoz, hogy tudd, semmit nem számítanak az ígéretek és a vélemények, akár azt mondja valaki, hogy "mindig szeretni foglak", akár azt, hogy "köztünk nem lesz semmi".


Nem is értem, hogy lehet ilyet "megbeszélni".. :)

2011. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ő egyáltalán nem olyan, tuti hogy nem megdugni akart..eleve még szűz..
2011. aug. 28. 01:15
 5/7 A kérdező kommentje:
jó az azért túlzás volt hogy megbeszéltük..csak megkérdeztem tőle hogy akkor mi lesz velünk erre annyit mondott hogy szerinte nem fog működni..
2011. aug. 28. 01:18
 6/7 anonim ***** válasza:

jaja, az alsógatyáját se azért nyomta a képedbe, mert meg akart hágni

de egyszerűcske vagy még

2011. aug. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát a legtöbb fiúnak ha leül kilátszik az alsógatyája:) de

mindegy akkor én vagyok az egyszerű igazad van...nem nyomta a képembe egyáltalán

2011. aug. 28. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!