Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez akkor részemről csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor részemről csak baráti szeretet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 1 évvel ezelőtt ismerkedtem meg (neten keresztül). Nagyon jól el tudunk beszélgetni, nagyjából ugyanaz a jellem vagyunk. Mennek a komoly témák is, de többségében inkább hülyülni szoktunk. Mindenben támogatjuk a másikat, lelkizni is szoktunk nagyritkán...szóval eléggé egy hullámhosszon vagyunk. Találkoztunk is már egyszer-kétszer. A beszélgetések ugyanolyanok voltak élőben, mint gépen keresztül.

De valamiért úgy vonzalmat nem érzek iránta és nem a külsőjével van baj (átlagos, ahogyan én is). De látom azt, hogy ő többen gondolkozik, mint egyszerű barátság és én nem tudom, hogy mit tegyek, ha a következő találkozásnál esetleg felhozná. Szeretném, ha megmaradna köztünk ez a szorosnak mondható kapcsolat.

Félek attól, hogyha őt visszautasítom nem fogok találni még egy ilyen srácot. Mert igazából kb. ilyen fiút képzeltem el magamnak, de nincs meg az az érzés, hogy ő kell nekem. Még nem voltam szerelmes, szóval nem tudom milyen, de tuti nem ilyesmi érzés.

Lehet az a gond, hogy nem töltöttünk elég időt élőben együtt?

Mellesleg egy kicsit messze is lakunk egymástól: ~180 km. A távkapcsolat nincs nagyon ínyemre, mert nem hiszem hosszútávú tudna lenni.


Én 17(L), ő pedig 18 éves.


Egy kicsit hosszú lett, meg uncsi is, de ti mit tennétek a helyemben? Ezek alapján csak barátilag szeretem, nem? (Tudom hülye kérdés, de kellene egy külsős vélemény is erről az egészről.)



2016. aug. 3. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Semiképpen ne gyere össze vele szánalomból, vagy csak azért, hogy megtartsd magadnak őt. Az, ha túlságosan hasonlítotok, átok is lehet, ha a barátnője leszel rengeteg vitába bonyolódhattok. Ha viszont úgy érzed, hogy rövid időn belül beleszeretnél, akkor megér egy próbát, és ha felhozza a témát, mindenképpen szögezd le az elején, hogy ha ez nem is sikerül kettőtök közt, attól még szeretnél a barátja lenni, és nem tudnál tőle elválni.
2016. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok (khm szóval voltam). Az a legjobb szerintem, ha teljesen őszintén megmondod, hogy hogy érzel, vagy épp nem érzel iránta, mert ha nem vagy elég konkrét simán félreért.
2016. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2. vagyok, nem biztos, hogy leesett, és a "srác" szemszögből írtam ezt 17/f
2016. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Szánalomból sosem jönnék össze vele. Az egyikünknek sem lenne túl jó.


#2./#3. : Sajnálom. :/ Neked túl későn mondta el a csaj, hogy hogyan is érez irántad?

2016. aug. 5. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!