Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti hogy álltok hozzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogy álltok hozzá ahhoz hogy egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel néha szoktam beszélgetni Facebookon, de a beszélgetést mindig én kezdeményezem. A srác egyébként szereti a nagyobb társaságokat, sokat viccelődik mindenkivel. Az üzenetemre azonnal válaszol, de nem ír többet 1-2 mondatnál. Én mesélek neki egy-egy történetet, ezen általában jól szórakozik :) Való életben amikor kérdezetem vmit eleinte alig nézett rám beszéd közben(úgy lesütötte a szemét) és harapdálta a száját mintha zavarban lenne. Az utóbbi időben kicsit felengedett, sokat mosolyog rám és mesél suliról meg minden másról. Eddig nem voltunk kettesben, csak családdal. Mivel hozhatnám tudtára hogy bejön nekem? Meséljek én vagy kérdezzem őt a saját élményeiről? Ti hogy mutatjátok ki egy lánynak hogy tetszik nektek? Elsősorban nem félénk, inkább "szeretek a középpontban lenni" típusú fiúk véleményére vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 5. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hova soroljam magamat, mert ha a kiszemeltemmel dumálok, akkor kissé parázok, de "civilben" inkább a középpontban szoktam lenni, eszméletlen sokat dumálok valószínűleg azért. A szabályok hasonlóak a fiú akarja felszedni a lánytéhoz, kérdezz felőle, érdeklődj a hobbija után, az se hátrány ha kicsit jártas vagy benne, pl ha kondizik, akkor utánanézel a fehérjéknek, más tápkiegeknek, kondi írott/íratlan szabályainak, kitalálhatsz 1-2 régebbi érdekes kondis sztorit, ami kissé eltúlzott, ilyenek. Mosolyogj rá sokat, ha közel laktok egymáshoz, akkor akár rávezetheted, hogy hétvégén barátnőddel mentetek volna xy helyre, de lemondta, biztos unatkozni fogsz egész hétvégén, egyszóval tetteted a kis szende szűzt. De nyugi, ha bejössz neki, akkor sima ügy, ha nem akkor akár fejenállva betonozhatsz előtte, akkor is le fog rázni.
2016. aug. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A facebookos ismerkedés szerintem egyszeru modszer arra hogy elmondja egy srac az érzéseit egy lánynak vagy akar pont forditva pont azert hogy ne keljen a masik szemébe nézni de ha te ennyire bátor vagy akkor szerintem siman elmondhatod neki az érzéseid ha kettesben vagytok valamikor. Lehet hogy felenk lesz es nem tudja feldolgozni azt hogy tetszik neked, ha csendbe marad akkor lehet hogy érez irántad vmit csak nem meri elmondani(amugy én is ilyen vagyok:D)
2016. aug. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SenkiAlfonz2 ***** válasza:

Szia! én nem vagyok egyáltalán határozott kívülről (de általában a belső határozottság győz...) és egyáltalán nem vagyok közép ember de félre húzódó sem...


Abból amit leírtál szerintem egy gyakorlott pszihológus tud csak segíteni rajtad ugyanis ahány ember annyi elme. Én nagyon érzékeny vagyok a részletekre bármiről is van szó de ha emberől van szó csak sok éves kapcsolat után tudok használhatóan biztos választ adni SZERINTEM! de azért megpróbálok veled meg osztani pár fiatal de bölcs tanácsot.


ha ilyen félénk a fiú (legyen az bármilyen probléma vagy személyiségi gyengeség) nem fogja megmondani (és kimutatni se biztos-főleg ha nincs meghozzá az ember szeme) hogy szeret (az az a te esetedben az érzés kölcsönös) és ha elmondod neki még akkor is valószínű hogy félénk lesz bevalani. de ettől függetlenül két lehetőséged van:


-vagy elmondod neki egyenesen hogy szereted


-vagy "megpuhítod" az az erősíted a kapcsolatotok és ha lehet/tudod az önbizalmát is!


ha elmondod neki várj hogy feldolgozza nem fog elküldeni (szerintem nem ismerhetem) de ha kiderül hogy BIZTOS hogy nem szeret "úgy" akkor ne próbálkoz amíg nem kezdeményez ő (ha erre sor kerül... egyenes az út de ez olyan 50-50% hogy megtörténik). ha finoman "közeledsz" NE HAZUDJ ne találj ki történeteket okokat ha a szavadnak lesz súlya (legyen szó szerelemről munkáról vagy barátokról) az csak jó lehet ha nem tudod hogy hogy érd el azt hogy a szavaid súlya az "aranyéval" vetélkedjen kérdez kommentben és leírom


tudom ez nem nagy segítség de úgy hogy nem beszéltem veled azt se tudom mit tanácsoljak mit csinálsz rosszul/jól de a lényeg az hogy ne hazudj tudasd vele így vagy úgy(1/2 opció...) és nehagyd hogy bezárkózon ha felenged úgy ahogy azt most teszi az jó de ne kergesd vissza...

2016. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!