Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi az ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat ez a téma ,és nagyon érdekesnek találom hogy ahány ember annyi ideál.Egy pár ismerősömet ,barátomat meg is kérdeztem efelől ,és nagyon meglepődtem hogy amilyen tulajdonságokat felsoroltak arra következtettem hogy hogy valaki sorozatban megtalálja az ideáljának megfelelő alanyt ,de van olyan aki még nem is találkozott az ő ideáljához hasonló egyénnel..Miért van ez?

Lány ismerőseimet is szorgosan kikérdeztem,volt aki azt belevaló,lehetőleg kék szem,és barna/fekete haj,az egyéb testékszerek előnyök!jah és legyen irtó helyes,és izmos(ő eddig nem találkozott ilyen illetővel)

Másik lány ismerősöm azt mondta hogy szereti ha egy srácban van kihívás,ettől függetlenül :kedves,vicces ,aranyos,és szeresse a horror filmeket és legyen anime b*zi akárcsak ő ,és hogy kicsit lányos viselkedése meglegyen(ő sem tudja miért ,de neki ez bejön) külsőre meg csak annyit mondott hogy :barna szem,barna haj ami az átlagnál kicsit hosszabb,és hogy nála magasabb legyen(neki eddig 2 barátja,és 3 szerelme volt ilyen tulajdonságokkal,és a mostani párja is ilyen)

A haverokat is természetesen kikérdezem,volt aki azt mondta hogy szereti ha a csaj könnyűvérű,(1 volt kapcsolat,és 5 futó kaland)de természetesen mást is kikérdeztem ő pedig azt mondta hogy a szereti hogy a lány okos,lehetőleg szőke,és őzike szemekkel rendelkezik.(még nem találta meg)

Nos ,és itt volnék én :imádom ha egy lánnyal el lehet viccelődni ,szarkasztikus,kicsit őrült ,kedves,megértő,és hogy van esze (és nem a tanulmányaira gondolok,hanem az élethez való esze meg van),és hogy művészlélek.külsőre meg csak annyit hogy vörös haj ,gyönyörű szem és mosoly.(megtaláltam,csak elrontottam)Na ,és nektek mi az ideálotok? :D



2016. aug. 5. 11:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ideál ? :D

Hát pontosan az amit a fenti második csajsziról is írtál ^^ Albert,gondolom te vagy az :D biztos te vagy az, te kérdeztél ilyen mindenkitől párnapja :D

2016. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen,én vagyok :D köszi hogy lebuktattál.. igazán jó barát vagy, drága Regina ^^
2016. aug. 5. 12:58
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem sincs igazán ideálom, de szeretem ha egy sráccal jól ellehet beszélgetni és nem az van, hogy csak ülünk és nézzük egymást, mert nem lehet vele beszélgetni. Legyen figyelmes mindenképpen. Megtudjon nevettetni és legyen kedves is és természetesen legyen esze. Szeresse a romantikus és a spontán dolgokat, mint én és legyen energikus, mint én :D Ja és ne gyűlölje nagyon a matekot, vagy ha utálja is, akkor se hozza fel folyton. Támogasson és ne akarjon eltéríteni a céljaimtól.


Külsőre: barna haj, barna szem. Az alakja nem számít annyira, de azért ne 150kg legyen. Szeretem ha egy srácon van egy kis felesleg és nem egy csontváz vagy nem izompacsirta, inkább legyen macisabb, mint csontváz...


Kb ennyi így hirtelenjében

2016. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Legyen magasabb nálam (174-5 cm vagyok), barna/fekete haj, szemszín mindegy..külsőre kb ennyi..ja és nem hátrány ha deszkás stílusa van :3

Belső:

Kicsit csendesebb, legyen hűséges, lehessen vele hülyéskedni, de ha kell tudjon komoly is lenni, mindent meg lehessen beszélni vele, fogadja el a tesóimat, mert ők állnak hozzám a legközelebb és ez nekem nagyon fontos..és örülnék ha szeretné a rockot és az animéket, de ha nem az sem gond..:3

16l

2016. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nekem igazából külsőre annyi az ideálom hogy ne legyen túl duci szval azért 70- de azért 45+ :D de egyébként semmi más külsőre :) mert tök m1 hogy néz ki ha a belső tulajdonságok a helyén vannak :) 2 hét után úgyse veszem már észre és nagyjából csak a belsőt értékelem :)

belsőre meg: ne legyen féltékeny semmiképp se, lehessen vele beszélgetni, nem bunkózik, nem hisztizik, és nagyjából ennyi :D

16/f

én meg kb olyan vagyok mint amit a #13-as leírt

2016. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Az en idealom egy olyan srac, akivel orakon at el lehet beszelgetni,es mindig megnevettet. Megerto es lehet vele ugy hallgatni, hogy az nem kinos :D Legyen olyan, aki kihivasok ele allit, es jobb emberre tesz


Kulso: kb 175-180 cm (en 160 vagyok) es az a szikar,picit izmos alkat. Jo ha a haja hosszu es hullamos, esetleg rasszta (az a gyengem). A szemei mosolygosak es egy kicsit lanyosabb vonasai vannak


17l

2016. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szeretem a kicsit mackósabb fiúkat,de a csonvékonyokat se vettem meg.

A csontvékonyak(akiket ismerek) elég rendesek.Nem szeretem a nagyon kigyúrtzott srácokat. Imádom a kék és a mély barna szemeket. Szőke haj👌🏻

Belső az nálam rohadtul számít! Nr legyen az mint a legtöbb "nagyvárosi" srác. Külsôről ítél mert az a "divat".

Pfujj.Legyen vicces,néha kicsit ideges,hogy le tudjam nyugtatni,de ne az az idegbajos.Legyen szeretni való,és ne úgy akarja kiérdemelni a szeretetemet,h ajándékot vesz(de kisebbpl.: Gyertya,bizsu ékszer,csoki jól esne azért) hanem puszik,csókok,ölelések,a szeretlek szó kimondása stb.

Tudom utánam nem fordulnak meg a fiukmert azért egy 75-8 kg-os lány után nem fordulnak meg,és túl nagyok az elvárásaim,de ha van humora a srácnak(akár kicsit morbid,favicc stb.) akkor nyert ügye van.

15/L

2016. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek ideáljaim. Sok fiú tetszett már, de mind nagyon különböző volt. De amire elsőre (!) felfigyelek:

-az ujjai (igen, tudom, furán hangzik, és nem perverz okok miatt😃)

-magassága(szeretem, ha egy fiú nem annyira magas, tehát max. 170 cm)

-legyen humora!! (ez nálam nagyon bejövős)

-intellektus (de azért ne legyen okostóni😃)

-ne legyen túl beképzelt, de legyen tisztában a jó tulajdonságaival

-ne legyen nagyon perverz (csak amennyire kell xd)

-fogadjon el a hibáimmal együtt, de ha változtatnom kell valamin, ne féljen megmondani


Kb. Ennyi:D de ezek mind nem annyira fontosak, az igazi Úgyis olyan lesz, amilyen. (:

(15/L)

2016. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ja, és legyen jó a beszélőkéje.😃

(#18 vagyok)

2016. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!