Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint egy hónapja szakitot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy hónapja szakitottunk, ő már mással van. Nekem még mindig az eszembe van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy másfél éves kapcsolatomnak több mint egy hónapja vége, én 16/F ő 16/L. Az első nagy szerelem.. Mindkettőnk részéről, az elvalasunk is olyan volt hogy egymás nyakába borulva sírtunk, és csokoloztunk. A szaitsunk oka:Féltékenység, inkabb az o reszerol.Az első 2-3 hét szörnyű volt nekem is és neki is, volt hogy beszéltünk volt hogy nem. Én megprobaltam mindent megtenni hogy vissza szerezzem írtam neki egy levelet és egy rózsát vittem a postaladajukba. Ő azt mondta hogy fájó szívvel de nem folytathatjuk mert úgy is csak ez lenne újra hogy a féltékenység és a sok vita a féltékenység miatt újra szetvalasztana minket. Aztán rairtam mert nagyon hiányzott nekem és beszéltünk, azt mondta hiányzok neki nagyon és hogy még mindig olyát érez irántam, amit nem mondhat el mert nem akar reményt kelteni bennem. Aztán megtudtam hogy ő egy más sráccal van már.. Pedig azt írta hogy hianyzom neki,és abban az időben már együtt voltak a mostani barátjával.. Én már csak azt szeretném hogy sikeruljon elfelejteni őt, de egyszerűen nem megy, pedig sportolok, talalkozok a barataimmal, szorakozok. Van amikor jobb, de van amikor ugyan olyan szörnyű mintha most tortent volna. Én nem tudom hogy ez a fiu most csak egy pótlék, vagy rendes igazi komoly kapcsolat.. Szeretném őt elfelejteni, de sajnos nem tudom, mindenről ő jut eszembe.. Segitsetek, mit tegyek?

Köszönöm hogy elolvastatok, és remélem valaki tud nekem segíteni. Bocsánat ha helyesírási hibát ejtettem, telefonrol írok.



2016. aug. 5. 13:02
 1/4 Vivcsoo válasza:
úgygondolom a Te korodban ez csak egy gyerek szerelem. Erre az esetre csak annyit tudok mondani, hogy ha ilyen gyorsan talált magának mást akkor annyira nem lehetett odáig érted.az is lehet, hogy miatta dobott. 16 vagy.. túlfogod élni. Előtted az élet sokszor lesz még ilyen. Tanuld meg kezelni. 21/L
2016. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy odáig volt értem, ki kellett mennie Németországba lakni a szülei miatt kint volt 2 hónapig. Addig tavkapcsolatban voltunk, és csak miattam hazajott Németországból úgy hogy inkább a szuleivel veszett össze mint hogy velem kelljen szakítani. Rengeteg mindent tett ő is értem. Valami tipped nincsen hogy hogyan legyek jobban? Hogy tudjam hamarabb elfelejteni,és túl tenni magam ezen az egészen?
2016. aug. 5. 13:24
 3/4 Vivcsoo válasza:
Értem. Hát.. sajnos nem :/ ezt mindenkinek magával kell leboxolnia. Ha elfoglalod magad és úgy sem megy akkor kicsit több időre van szükséged, de az időőőőő mindent begyógyít :)
2016. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszodat, nekem már ez is segít hogy kibeszelem magambol az érzéseimet. Én kuzdok hogy jobban legyek:)
2016. aug. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!